Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van a mai tini lányokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van a mai tini lányokkal, miért akar egyre több négerrel meg cigánnyal járni? Vajon mitől lettek ilyen fura ízlésűek a fehér, magyar lányok?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam, hogy 20-30 éve például még szégyen volt négerrel vagy cigánnyal járni, nem, hogy dugni és gyereket is csináltatni velük. Ma meg szinte már ez lesz az új trend, divat. Egyre több fehér lány akar négert meg cigányt. Én arra gondolta, hogy a cigányban elég sok agresszív, alfahím vonás van, míg egy fehér fiú, udvarias, kedves, művelt és ez igazából nem vonzó egy álny számára sem, ezért kell nekik hevesebb, pörgősebb söttébőrű fiú inkább. Szerintetek miért van ez?
2014. márc. 19. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%

Én a rasszizmust nem bírom. Az összes eddigi barátom magyar volt, és nem hajtok a más nemzetiségűekre. De ha életem szerelme fekete vagy cigány lenne, akkor nem zavarna.

Művelt ember nem érvel olyan szarul, hogy mi volt 20-30 éve.

2014. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Szoktam hireket olvasni...ugyhogy ha vàlasztani kell, akkor magyar pasi. De ha lehet inkàbb külföldi pasi.
2014. márc. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bőrszinük zavar, hanem a viselkedésük. Aranyláncos kigyúrt raj cigányok jönnek be már a nőknek? Mert nagy részük ilyen. Komolyan inkább a bűnözők, mint a normális férfiak? Vannak rendes cigányok is igaz. De messze nem annyi, mint a rajkodós kigyúrt fuxos cigánygyerekek. Ez miatt szégyen ez. Nem azért mer cigányok. És semmi köze ennek a rasszizmushoz, csak látok amit látok az utcán.
2014. márc. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
87%

hát istenem az igénytelenség divat

csinálják csak én meg küzdök a hányási kényszerrel


persze persze élete szerelme pff

én is buknék az olyan férfira aki szarrá ver minden este és terhesen cipelném a tálca söröket mert nóta tévét bömböltet otthon a szerelmem

2014. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is észrevettem ezt a tendenciát. Én is Miskolc környékén élek, de voltam kollégista a IX.kerületben is, és mindkét környezetben sok magyar nő járt cigánnyal, de volt példa magyar fiú-cigány lány felállásra is. Nekem sem lenne ezzel bajom, ha ez többségében nem azzal járna,hogy ezek a magyar fiatalok teljesen átveszik az alja cigányok beszédét, és stílusát. hát igen, meg kezdjük ott, hogy tényleg ezekkel a legszutyokabb primitív cigányokkal jönnek össze. De valahol nem meglepő, mert ezeken a környékeken a magyar fiatalok már kisebbségben vannak, ha rosszabb tanulók, vagy szegények, olyan iskolába is kerülnek, ahol szintén cigányok vannak többségben. Ezért vagy kényszerből(félelemből), vagy mert tényleg megtetszik nekik, átveszik a többség viselkedését. A "szóbeszédek" (hogy pl . a cigány fiú utána terrorizálja a magyar lányt, vagy pl. a cigány lány kihasználja a magyar fiút) meg sajnos sokszor tényleg igazak, de én erre azt mondom, maguknak választottak...
2014. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Tegnap pl épp két ilyen magyar lányt láttam vagy három kitetovált, egyáltalán nem bizalomgerjesztő cigány gyerekkel , és a lányok ugyanúgy hangosan beszéltek, és ugyanazzal a beszédstílussal. De velem már történt olyan is Pesten, hogy magyar tinédszer fiú kötött belém a cigány csajával. Sokszor az is előfordul,hogy a hangoskodó cigány társaságban van egy -két magyar arc is. Én ezért nem tudom már sajnálni azokat a magyarokat, akik ezt az utat választják, aztán esetleg rosszul járnak.
2014. márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#11


a liberál multikulti se sokkal jobb amit te nyomatsz.

2014. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
[link] A kérdésem.: Miért nem találok olyan oldalt, ahol ennek a fordítottjáról írnának?
2014. márc. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Akkora a cerkájuk, hogy ha félbe hajtják is nagyobb, mint neked

Jól esik nekik a gondolat, hogy kitölti őket!

Bár arra nem gondolnak, miből lesz kifizetve a rezsi szla?!

2014. márc. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
45%

11-es vagyok. És igen, liberális nézeteim vannak. Mikor azt írtam, hogy nem lenne számomra probléma ha életem szerelme más nemzetiségű vagy rasszú lenne, az alatt nyilván nem az ordibáló, beszélni nem tudó, agresszív barmokat értettem. Taszít az igénytelenség és a suttyóság. Viszont mint fentebb írtátok sok magyar fiatalra is jellemző ez a stílus. Szóval ez nem feltétlen származástól függ.

Igen, tudom, hogy sok cigány primitív, és sok fekete csak megdugni akarja a csajokat, de ez magyarban is van. Most komolyan úgy tesztek, mintha a fehér magyar pasik mind szentek lennének.

Mint az előző kommentemben már írtam nekem is eddig csupa magyar barátom volt, a környezetemben élők közül is egy kezemen meg tudom számolni hányan járnak más származásúval. Szóval ha nincs barátnőtök akkor veletek van a baj. Vagy rossz csajokra hajtotok. Talán az értelmesebbje között kellene keresgélni, és nem azokra akik "menőség" alapján járnak valakivel.

2014. márc. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!