Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a nők hogy ők kevésbé felszínesek mint a férfiak, miközben egy nőt se érdekel hogy én ki is vagyok valójában csak a felszínesek dolgok izgatják őket?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok (23), a nőket pedig kizárólag az érdekli hogy nekem mim van, meg mim nincs. Meg persze a kinézetem. Miért nem érdekli őket hogy milyen ember vagyok? Huszonéves korosztályról van szó. Tehát nem tinikről beszélek hanem elvileg felnőtt nőkről.
2014. márc. 20. 13:23
 1/7 PearlDiver ***** válasza:

Nem minden nő ilyen.

De aki mégis, az azt hiszi, akkor lesz neki jó és boldog élete, hogyha egy alfahímet fog ki magának.

Nagyobbat nem is tévedhetne...

2014. márc. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg, ha te jobban megfelelnél a mostani átlag etalonnak, vagyis jobban néznél ki a többség szerint, akkor te se foglalkoznál annyira a kérdéssel.

Így elég álszent a kérdés. Szerintem mindenkit érdekel a külső...is, a belső is fontos meg a külső is.

Csak épp ha csak az egyikben felelsz meg a másik ízlésének, akkor nem fogtok össze jönni.

Neked kellene egy 90 kilós, 160 centis, extra csúnya(szerinted legalábbis) csaj aki e mellett kedves, intelligens, aranyos, őszinte, megbízható stb?

Mert szerintem nem. Innentől viszont nincs jogod magyarázni azokra, akiknek a te kinézeted nem felel meg. Az ízlés már csak ilyen. Keress olyat, akinek mindenben megfelel a külsőd és kész.

2014. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

a nők felszínesebbek mint a férfiak sokkal jobban,de azért magamról is tudom ha nem tetszik valaki akkor bizony elkezd idegesíteni a jó pofizása.És na... tudok fsz is lenni,ha nem akarnák is.


de azért a nők mesze köcsö*gebbek tőlem.:D

2014. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon el vagy tévedve! Huszonévesen pontosan az mutatja, milyen ember vagy, milyen a kinézeted (Testre, öltözékre megjelenésre, viselkedésedre!), mid van/nincs (mit értél el erre a korodra?). Az csak ezután következik, hogy ehhez milyen "ideologiát" kreálsz, mit akarsz elhitetni magadrol?
2014. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
talán mert így fogalmazol: "egy nőt se érdekel", na ezért mondják, hogy te vagy a felszínes ;)
2014. márc. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én még mindig azt mondom, hogy a külső az, ami megfog, de a belső az, ami megtart. Nekem nem az a fontos - és nem is volt sosem -, hogy a párom egy alfa-hím legyen, kigyúrt testtel, széles vállal, karakteres arccal, hanem hogy meg lehessen vele jelenni, lehessen vele - akár intelligenciát igénylő témákról is - beszélgetni, szeressen, legyen humora, ami nem az alpári humort jelenti. Az egyetlen külső kitétel az, hogy ne legyen túlsúlyos, mert ha én oda tudok figyelni az alakomra, akkor ezt elvárom a másik féltől is, de ha alkatilag gizda, az már nem tud zavarni.
2014. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik nem sem felszínesebb, vagy kevésbé felszínes, mint a másik, csak nem mindig ugyanabban a dologban felszínesek.
2014. márc. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!