Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki meg akart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki meg akart győzni, hogy szeret, hogy megcsókolhasson. Elkísért egy darabig hazafelé, addig próbált meggyőzni, és megcsókolni, de nem engedtem neki. Tényleg szeret vagy hazudik?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy a fiúnak olyan fontos legyen egy csók - hogy kielégítse ezt a szükségletét -, hogy azzal áltasson, hogy szeret engem vagy igazat mond?

Azóta nem hívott.

(Saját történet, de általánosságban kérdem.)

Előre is köszi a válaszokat!

L



2014. márc. 20. 14:26
 1/7 A kérdező kommentje:
vasárnap óta nem írt.
2014. márc. 20. 14:28
 2/7 anonim ***** válasza:
hat lehet hogy megsertodott, amugy meg en csokoloztam mar egy lannyal es felallt a farkam rendesen szoval jo erzes:)
2014. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon konnyen megtudhatod: hagy hogy megcsokoljon. Ha utana is keres, akkor tenyleg akar valamit, ha nem akkor meg ennyi volt. Attol meg nem ment tonkre a szad.
2014. márc. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle..
2014. márc. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
volt olyan depis, szeretethiányos időszakom, hogy csak úgy bepiáltam és bulikban idegen lányokkal smároltam, jól esett, hogy valakivel szeretgetjük kicsit egymást, nem csak a dugás van az életben
2014. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

18L, 20F

koszi a valaszokat!!

2014. márc. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!