Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most a pasi nem akarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most a pasi nem akarja megcsokolni a randikon a lányt nem érez olyat hogy megakarná ezt tenni, miért van?

Figyelt kérdés
2013. dec. 30. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány randin vagytok túl?
2013. dec. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert nem érez olyat hogy megakarná ezt tenni.
2013. dec. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szégyenlős, és fél megtenni az első lépést.
2013. dec. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar nyomulós lenni.Mert nektek nőknek semmi se jó.
2013. dec. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarja elkapkodni.

Én sem csókoltam meg sokáig a barátnőmet, mert én alapból nehezen ismerkedem főleg lányokkal és most hogy fél éve végre jött egy lány aki hajlandó volt velem szóba állni és végre megtörtént az hogy elfogadott engem így eléggé be voltam parázva. Tudta jól hogy mi a helyzet a harmadik randinkon már igényelte, de féltem megcsókolni, majd később ő jött oda hozzám a randi után összefutottunk az este mert kora délután randiztunk és akkor ő csókolt meg engem.

Persze utána később megbeszéltük a dolgot hogy én miért nem léptem elfogadta a helyzetet, aranyosnak találta.

Vannak ilyen srácok akik nem kapkodják el, ezt meg kell érteni és erőt adni nekik hogy lépjenek!

2013. dec. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5:

És jobban örültél volna, ha kivárja?

Csak mert én is ilyen szituációban vagyok, és nem tudom, hogy kivárjam vagy én kezdeményezzek.

2013. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!