Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi kifestett lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kifestett lány?

Figyelt kérdés
A kérdésem lehet hülyeségnek hangzik, de nemrégen találkoztam régi osztálytársaimmal (15 évesek), és mindegyiken nagyon sok smink volt. De nem sima spirál, vagy kihúzva szépen, hanem az egész szemhéja fekete... De az iskolában is, alig van lány, aki nem ken magára mindenfélét. Én nem vagyok sminkellenes, én is használok, de csak alkalmakra. Miért festik magukat? Szebbnek akarnak tűnni? Olyat is hallottam már, hogy a fiúknak akarnak tetszeni... De hát ennyire?
2014. márc. 20. 17:07
 1/6 A kérdező kommentje:
16/L vagyok.
2014. márc. 20. 17:08
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyobbnak akarnak tűnni, de nem megy nekik. Ez a mostani ideál amit ők követnek erőteljesen.
2014. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, szebbnek szeretnének tűnni. A smink "ápol s eltakar", kihangsúlyozhatod vele, amit kell, elrejtheted, ami ront az összképen és valamilyen szinten magabiztosabbnak is érezheti magát az ember benne. Ez tény és való, ne mondd, hogy újat mondtam.
2014. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

-Művészi hajlamaik vannak, így élik ki

-Hiányozik nekik a gyerekkori kifestők élménye,magukon élik ki

- A pandák cukik, és ők is cukik akarnak lenni (körben fekete szem)

- Kisebbségi komplexus


Amúgy én is festem magam, de csak enyhén, meg 15 se vagyok már... de egyetértek, néhánynak túlzás.

2014. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak nem tudnak sminkelni, és azt hiszik, hogy a mennyiséggel mindent meg lehet oldani...
2014. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kurvul a világ...
2014. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!