Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok, vagy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok, vagy tényleg nem nekem valóak a kapcsolatok? 18/L

Figyelt kérdés
Sokáig vártam, hogy lesz majd valaki az életemben, de nem lett. Eleinte talán az volt az ok, hogy túl visszahózódó voltam, de azóta már megváltoztam, és most se tudok felszedni senkit. Vagy nem jön be egyáltalán az, aki rámnyomult, vagy túlságosan megijedek, és nem merek semmit se kezdeni a dologgal. Volt egy pasi, aki rohadtul bejött, és többször is egyéjszakásba keveredhettem volna vele, de valami hülység mindig közbe jött (pl menstruáltam). Azóta is azong rágom magam, hogy nemhogy kapcsolatra képtelen vagyok, hanem még egy egyéjszakást se tudok összehozni. Már nem tudok eleget maszturbálni, nem is elégít ki igazán, nekem egy farok kell. (igen, ez már tényleg kétségbeesetten hangzik, azt hiszem). Pár hónapja eléggé megváltozott a nézőpontom. Mintha kezdenék beletörődni abba, hogy nekem csak a két kezem nyújthat örömöt, esetleg ha tényleg jó napom van, akkor egy egyéjszakás. De ne is reménykedjek abban, hogy egy számomra helyes pasi azt fogja mondani rólam, hogy "hé, ez egy érdekes csaj, szeretném jobban megismerni".

2014. márc. 20. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Irok privatban ott ugyis hamarabb latod 18/f :)
2014. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokáig várhattál, ha 18 éves vagy.
2014. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet kicsit felületes vagy nem ?
2014. márc. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

18 évesen még gyerekek vagyunk..kicsit korai lenne lemondani bármiről is


De ha ennyire kétségbeesett vagy és esetleg Zsófinak hívnak akkor egye fene,odavetem magam,használd a testem:D


De ha nem is,akkor meg szerintem nyitottabnak kéne lenned..

18/F

2014. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha van kedved,beszélgethetünk 21/f írj rám
2014. márc. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nagyok az elvárásaid, hanem, hogy te sem tudod ezeket megugrani másnál. Rakás önbizalomhiány vagy Drágám.
2014. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem gondoltam volna, hogy lányok is küszködnek ilyen gondokkal. Szerintem csak nagyok az igények.
2014. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!