Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy srác akivel netről beszéltem és többször is ő írt rám (jó kb 4× ha beszéltünk mert nem olyan rég ismertem meg) és tökjókat beszéltünk, meg aranyosan írt, meg mondta hogy bármikor írjak amikor ráérek. Gondoltam hogy írok neki de nem válaszolt pedig látta az üzenetemet és most nézem, letiltott; barátnőm adatlapjáról nézve pedig behozta a srácét.. de miért tiltott le? Mi oka lehetett volna rá? :O

18L.


2014. márc. 20. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet túl sokszor értél rá.
2014. márc. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem idegesítetted ?
2014. márc. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de még is mivel? :O Én nem nyomultam meg semmit tök barátilag kezdtünk el beszélgetni! Még az elején mondtam is a múlthétre hogy azon a héten nekem nemjó.. abszolút nem , szerintem tök normálisan írtam
2014. márc. 20. 23:10
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudhatjuk, de biztosan nyomós oka volt rá. Nem lehetett esetleg egy féltékeny barátnője aki olvasgatta az üzijeit és megkérte h tiltson le?
2014. márc. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát engem pl. már most idegesítesz.
2014. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem adttad a sunit.
2014. márc. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!