Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért törölt és tiltott le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért törölt és tiltott le?

Figyelt kérdés

Nem most szakítottunk, hanem már régebben, miért most jutott eszébe meglépni facebookon? Nem zaklattuk egymást egyáltalán.


Ne írjátok, hogy ne foglalkozzam vele, csak kíváncsi vagyok... én vagyok a lány.


2013. aug. 12. 15:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

kérdezd meg tőle.


biztos megunta a sok hülyeséget amit állandóan kiposztolsz.

2013. aug. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolom neki szóló szarokat posztoltál állandóan.
2013. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem posztoltam semmit, semmi célzás
2013. aug. 12. 15:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt nehezen hiszem. Van barátod? Közös képeket töltöttél fel?
2013. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
mondom semmit! barátom sincs, semmi közös kép nem került fel. eddig is tetszikeltem különböző oldalakat, eddig nem volt semmi baja. nem róla szólt! talán annyi, hogy megint sokáig látott fent chaten, talán azt hitte volna, hogy más pasi került képbe?
2013. aug. 12. 15:41
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom. Biztos jobb így neki. De miért gond ez most neked? Hiányzik? Ki szakított?
2013. aug. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hiányzik, de nem tudok mit csinálni, ráerőszakolni nem fogom magam... a szakítás az közös megegyezés volt, én benne lettem volna folytatásba, ő nem, hát ez van, nem erőltettem. épp ezért nem értem, hogy most mi a baja... hónapokkal utána...
2013. aug. 12. 15:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy letörölte magát. Amúgy minek is legyen az ismerősöd, ha nem beszéltek? Nekem sincsenek olyanok, azok mehetnek a retekbe.
2013. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mert megjelen a keresőlistában, csak az adatlapjára nem tudok rámenni :) engem tiltott le
2013. aug. 12. 16:03
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha letiltott volna, akkor abszolút nem is látszódna neked.
2013. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!