Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írogat még, ha ő koptato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat még, ha ő koptatott le?

Figyelt kérdés
Párkapcsolat volt köztünk. Egy idő után elég egyoldalúvá vált. Addig szép és jó volt. Már csak én kérdeztem, én érdeklődtem felőle. Aztán hirtelen eltűnt. Vége lett. Meg is nyugodtam. Aztán hirtelen felbukkant, és el kezdett szidni, miket rontottam el, meg hogy olyan vagyok mint az exei, majd tanulok abból hogyan kell bánni a férfiakkal. Én erre kiosztottam őt, mit képzel magáról. Én mindent megtettem, tűrtem, elfogadtam a nehéz természetét, és lerohan, csak mert idegrohamot kap? Vajon más emberekkel is így viselkedhet? Miért nem jöttem rá arra, hogy ő ilyen valójában? Ő 39 éves, 10 év van köztünk. Ő a férfi.
2014. márc. 21. 10:36
 1/1 attila2142 válasza:
Szerintem egy bunkó, csak azt akarja hogy rosszul érezd magad de azt javaslom hogy hagyd figyelmen kívül.
2014. márc. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!