Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megszívtam, ha magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megszívtam, ha magas lettem ektomorf alkattal?

Figyelt kérdés

"A férfi ektomorf testalkat viszont nem népszerű, hisz soványnak és magasnak lenni nem számít férfiasnak. Erre a testalkatra a vékony, sovány alak, kis váll, lapos mell és törékeny test jellemző. Egy ektomorf általában nehezen épít izmot - hiába eszik zsíros, egészségtelen ételeket, nem tud meghízni."


Ez a helyzet velem is,bármit csinálok,vékony maradok...

Ettől még az alacsony,kövér is jobb?Ők legalább nem tűnnek törékenynek és alacsonyabb lányt simán találnak,de egy sovány fiú ugyan kinek kell?


2014. márc. 21. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy törékeny vékony leánynak :))
2014. márc. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz,a vékony lányok izmos,testes férfira vágynak.
2014. márc. 21. 12:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Higgy nekem nem minden lány! Ne általánosits!1-es voltam
2014. márc. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De ha gondolod irj!
2014. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Nehezen épít izmot."


Nem azt jelenti, hogy nem tudsz, hanem nehéz.

Ha tényleg izmosabb szeretnél lenni, akkor kezdj el edzeni. (nem konditeremre gondolok)

Minden csak akarat kérdése.

Egy szép szálkás test sokkal jobb, mint egy kigyúrt állaté.


30/n

2014. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ki mire vágyik, meg mi jut az két különböző dolog :DD Ezt tarts észben. És állj is így hozzá! Kellő ironiával gondolj magadra (mindenkinek van hibája, amivel nem elégedett, akinek nincs az csak nem vallja be nyilvánosan, neki is van). Lányokat meg nem érdemes olyan komolyan venni. Kicsit lazábban állj hozzá. Szóval csak lazán és vidáman.
2014. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5ös régóta edzek,már csak azért is,mert édesapám testépítő volt.de sajnos nem az ő génjeit örököltem,hihetetlen vékony voltam,edzéssel sikerült feljönnöm egy már nem NAGYON vékony alkatig,de itt meg is állt a fejlődésem.
2014. márc. 21. 12:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Még mindig jobban jártál mintha hízásra hajlamos zsírgép lennél. Na az aztán amitől a többség köp.
2014. márc. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
magasságod testsúlyod?
2014. márc. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
196/75
2014. márc. 21. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!