Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő azt mondta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő azt mondta, hogy "Inkább meghalnék, mint hogy vele" és ez rosszul esett. Vagy nem kellett volna magamra vennem?

Figyelt kérdés
Egy helyre járok én, meg ő a barátnőivel, és épp elég feltűnően célozgattak arra, hogy biztos ő fertőzött engem meg szex közben(amúgy nem ismer, csak látásból, de sűrűn látjuk egymást) és valahogy olyan rosszul esett, mint ha le nézne ezzel, vagy ilyesmi.Nem kellhetek mindenkinek, de valahogy olyan lekezelő, vagy nem is tudom mi...
2014. márc. 21. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ez felhívás volt arra, hogy öld meg, aztán tedd magadévá.
2014. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Mibajod van?
2014. márc. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Első xD Jézusom xD


Figyelj, próbáld elfelejteni. Lehet, hogy már ő is megbánta, hogy ilyet mondott... Én is kaptam már hideget-meleget egyaránt. Amikor lerondáztak hetekig szarul éreztem magam... de másoknak meg még is tetszem. Ízlések és pofonok, tojd le magasról ezt a csajt.

N

2014. márc. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
elég paraszt a csaj, amit azt illeti.
2014. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első megmondta a tutit! :D
2014. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Pont egy hasonló szituról olvastam itt a múltkor a gyk-n, hogy egy ugyanilyen suttyó nőszemély ugyanúgy vérig sértett egy pasit. Később a csaj szakított, majd felkínálkozott ennek a tagnak (már nem emlékezett az ominózus kijelentésére). A srác kihasználta az alkalmat, jól megdugta, majd durván elküldte a fenébe, és el is mondta neki, hogy miért. Hátha veled is így lesz, és visszanyal a fagyi, sok sikert. :)
2014. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Becixxx ***** válasza:
Szeretem az ilyen tüzes menyecskéket! Igényli, hogy elkapd, hidd el!
2014. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!