Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek ha eddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek ha eddig nem kellett senkinek, akkor már ezután sem fogok?

Figyelt kérdés

Igaz már nem vagyok szűz, mert +30as nők egy része vonzónak tart (annak ellenére, hogy kölyök arcom van :P) szerencsére.


De a korosztályomból eddig szinte mindenki visszautasított. Gondolom az lehet a probléma, hogy inkább "jófiú" vagyok (kedves, udvarias) nem pedig egy nagyszájú macsó.

Ronda sem vagyok.


26f


2014. febr. 7. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
"jófiú" az ne legyél, jobban jársz! /F
2014. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
akkor 30+-os nőkkel próbálj meg párkapcsolatot is kialakitani felejtsd el a "kicsiket", én is ezt tenném a helyedben szintén 26/f
2014. febr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Hirtelen azt hittem, hogy rólam van szó. De a jófiúnál, meg a kedves-udvarias szónál megnyugodtam. Bár lehet, hogy van ilyen oldalam is, de túl nyálasnak érezném ha előjönne. Inkább maradok tisztelettel bunkó, és flegma. :D

Szép az élet...

2014. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekik meg csak "arra" kellek. Meg különben sem egészséges szerintem ha egy kapcsolatban a férfi fiatalabb 5-10 évvel. Én legalábbis nehezen tudom elképzelni. Most még nem szeretnék családot, de majd valamikor szeretnék. Addigra ők meg már kicsúsznának ebből.
2014. febr. 7. 19:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Amúgy én is így látom: a korombéli lányok még nem ismerik magukat, keresik az útjukat, próbálgatják a szárnyaikat. Én meg korán érő típus vagyok. Se kedvem, se türelmem nem lenne egy olyan lányhoz, akinek még nincs megfelelő önismerete.
2014. febr. 7. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
26 éves csajok már nagyon is tudják mit akarnak és pont ez a baj, olyan 18-19 éves korukra már nagyon is komoly karrierista, mindenen átgázolok, nemtörődöm öntudattal rendelkeznek, valahogy ez nyilegyenest ellentmond az egyre szépülő kinézetüknek, remélem eljutunk arra a szintre végre hogy a nőknél a szépség semmilyen előnyhöz nem juttatja majd őket, még a párkeresésben sem!
2014. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mi értelme a hibáztatásnak? Attól nem jutunk előrébb... mindegy részemről lezárva. Lányok nem is írnak ide. (azt hiszem ez egyértelmű válasz a kérdésemre)
2014. febr. 7. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy kedves és udvarias vagy, még nem biztos, hogy nem kellesz senkinek sem. Persze csak akkor, ha ezek mellett tudsz határozott is lenni, különben a nők többsége megalkuvónak és gyávának könyvel el. Sajna a bunkó, határozott fellépésű pasik kelendőbbek.

Szerintem még ne add fel, csak kicsit vedd lazábbra a figurát. Nem kell minden nőt hercegnőként kezelni minden alkalommal. :)

2014. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!