Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik összefekszetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik összefekszetek mindenkivel a bulikban, nem veszitek észre, hogy a fiúk kibeszélnek a hátatok mögött?

Figyelt kérdés
Ezt most azokra értem, akivel bármikor lehet egy éjszakás kaland. Mi mindig kibeszéltük őket, megmondtuk kit lehet hamar megdugni, és azért mentünk oda hozzájuk bulikba, mert kaphatóak voltak mindig mindenre. És ők még büszkék is voltak rá, hogy milyen sok pasival voltak, meg mindenki szereti őket. Hát egyáltalán nem. Mert belső értékük nem volt. Én megtaláltam már a barátnőmet, de azért jó lenne, ha a fiatal lányok többsége ezzel tisztában lenne. Közelebbről megismerni, főleg barátnőnek az ilyeneket sose akartuk. Ez csak a partiribikre vonatkozik. 20/f

2014. márc. 21. 15:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
És, szerinted kit érdekel hogy mit beszéltek rólunk? Mondjátok a szemünkbe de ahhoz csicskák vagytok!
2014. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:DD Látom magadra ismertél a kérdésben.
2014. márc. 21. 15:47
 3/21 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted mi nem beszélünk ki titeket? :D
2014. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeknek a lányoknak az agyi szintje nem éri el azt a mércét, hogy érdekelje őket ez a tény...
2014. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
24%
Mi köze van az agyi szintnek ahhoz hogy ki kivel, hol, hányszor, mikor fekszik le?
2014. márc. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%
Én meg azt vettem észre, hogy azt is "kibeszélitek" akiknél nem tudtok labdába rugni. Ugyanazt terjesztitek roluk is.
2014. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De ti is kibeszéltek, csak mi nem vagyunk trófeák.:D Csak mondom, nekünk haveri körbe, iskolába mindig ez volt a téma. Egyébként most ne sértődjön meg minden nő. Mert ez nem mindenkire vonatkozik. Akit nincs miért kibeszélni, azt nem beszéljük ki nyilván.:)
2014. márc. 21. 15:54
 8/21 anonim ***** válasza:
Miért, mivel másabb az hogy te fekszel le 10 ilyen lánnyal, vagy én 10 pasival?
2014. márc. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
Ezt én se igazán értem :D nekem trófeáknak számítottak :D mindig úgy indultam bulizni, h na menjünk vadászni egyet :D engem tök nem érdekel, h kibeszél vagy sem a lényeg, h az este jól fejeződjön be :D
2014. márc. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Először is, mi teszünk azért, hogy lefekhessünk veletek, bár sokaknál nem kell nagy tudomány, ti meg csak szétteszitek a lábatokat. Másodszor minket nem beszélnek ki ez miatt, és nem trófeának tartanak, hanem egy olyan pasinak, aki meg tud szerezni több lányt, és nem olyan aki senkinek sem kell.
2014. márc. 21. 16:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!