Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek nem jut pár, az nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem jut pár, az nem érdemli meg?

Figyelt kérdés
Nem érdemli meg, mert nem elég jó, nem elég nyitott, nem elég érdekes, nem elég vonzó, stb.
2014. márc. 21. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy. Az élet azt adja amit ad, nem ami jár.

Sok olyan embernek van párja aki nem érdemli meg...

2014. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így van.
2014. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy a magányt érdemlem, annyira szar ember vagyok. Pedig világ életemben segítettem másokon, nem tettem keresztbe, nem fúrtam másokat, nem romboltam kapcsolatokat, stb. Ma már csak a szemeteknek jut minden, ami jó.
2014. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Emberek vagyunk, egyikünk sem több a másiknál, mindenki ugyanazt érdemli. Az már más kérdés, hogy minden embernek más a sorsa, más utat jár be, és mást ad neki az élet.
2014. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pszichomókus segíthet megtalálni önmagad. Ha a szülők vagy valakik eltolták az életed, még szakember segíthet helyrehozni. Minél előbb érdemes elkezdeni, de sosem késő.
2014. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!