Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz hogy a huszoné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tényleg igaz hogy a huszonéves nők (akik mondjuk már az életük párját keresik) már inkább a gazdagabbakat nézik csak meg mert rájuk lehet majd alapozni meg stb? egy csóró jelenleg nem érdemli meg hogy legyen szerető felesége esetleg gyerekei?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 10:01
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nem a pénzt nézik, hanem hogy ki milyen szorgalmas.

Nem mindegy, hogy valaki azért csóró, mert még csak most kezd el dolgozni. Vagy azért, mert elissza, elszórakozza a pénzét, nem erőlteti a munkát, nincsenek céljai, tervei.

2014. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha meg is érdemli, nem engedheti meg magának. :)
2014. febr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
32%
egyértelmű hogy egy gazdagabb ember még a kinézetére is többet tud adni, ezért jobban imponál, előbb feltűnik mint aki malteros-festékes ruhában mászkál egész nap, szóval sanszos hogy ez igy van ahogy leirtad, minden nő a jót akarja, csak nem mindegyiknek jut, ezért előfordul hogy megelégszenek a szerényebbel is
2014. febr. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
21%
Valaki azért csóró mert sima szakmunkás és nem fizetik meg!
2014. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
83%

Én inkább a célokat nézem. Nem baj, ha valaki csóró, de ha ezt elfogadja és így akarja leélni az életét, mellette önsajnál és nem tesz semmit az egyértelmű nem.

Ha épp nincs pénz, de van lelkesedés, életerő, normális hozzáállás, mellette kedves, szimpatikus egyéniség, akkor szívesen segítek neki a helyzetből kilábalni. Élősködők persze kizárva. (Nekem normális az anyagi helyzetem, nem vagyok ráutalva senkire)

2014. febr. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
12%
huszonéves nőknek még nem fejlődött ki az agyuk. a némileg idősebbek azt nézik, kiből mi hozható ki, ahogy az első is írta.
2014. febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
0%

#5 - tudnál kölcsönadni 60ezer forintot?


:P

2014. febr. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
49%

Kedves 7!


"Élősködők persze kizárva." :D


5

2014. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
48%

#3


Na meg mindenkinek mást jelent a "jó".


Nem érdekelt sosem kinek mennyi pénze van, kényelmes ugyan ha nincsenek pénzproblémák, de jobb nem lesz ettől semmi. Az érdekelt mennyire érzem jól magamat a másikkal, szívesen töltök-e vele időt, egy hullámhosszon vagyunk-e, stb. Nem árt, ha nem érzem azt, hogy ha még egy órát vele kell töltenem, esküszöm megölöm, mint az emberek többségénél.


Gyerekeket mondjuk nem akarok és szerencsére a barátom sem, lehet ezért sem izgat többek között a pénz téma.

2014. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
2%
huszonéves nő=karrierista, pénzéhes fenevad
2014. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!