Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hülyén érzem magam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hülyén érzem magam. Érthető?

Figyelt kérdés
Egyszerre 3 fiú tetszik. Mindegyiket ismerem közelebbről, tehát nem külső alapján döntök, sőt inkább belső alapján, mert mindegyikkel nagyon jó haveri viszonyt ápolok. De egyre inkább azt veszem észre, hogy mindegyiket ugyanúgy tetszik és hiányzik. Mindegyikben van valami plusz, és külsőre sem csúnyák. Mindig rájuk gondolok, de azt nem tudom, hogy én tetszem-e nekik. De annyira rossz érzés... Nem tudnék választani köztük. Nagyon hülyének érzem magam, aki "csak úgy" válogathat a fiúk közül, pedig közel sincs így. Összezavarodtam... Mit tegyek? 16L
2014. márc. 21. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmmmmm következő generáció :) Szép kilátások :)
2014. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hozz össze velük egy négyest, ott kiderül.
2014. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
keress egy negyediket, ennek semmi értelme. Akármelyiket választod, mindig azon fogsz rágódni, hogy a másik kettővel milyen lett volna...
2014. márc. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
válassz engem :D
2014. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!