Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én viselkedtem hülyén? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én viselkedtem hülyén? Vagy érthető, hogy miért húztam fel magam?

Figyelt kérdés

Először is boldog új évet mindenkinek!


Habár nekem nem annyira boldog,ez is a problémám. Tegnap ugye szilvesztereztünk a párommal és még 2 barátunkkal. Egész jól elvoltunk nálam,kártyáztunk,iszogattunk,nevetgéltünk. De aztán ahogy fogyott az alkohol,úgy fogyott az én kedvem is,mert egyszerűen utálom,ha sokat iszik a párom,mert olyankor túlzás nélkül állítom,hogy egy barom. Régebben,amikor ő bepiált mindig összevesztünk elég csúnyán és ez mély nyomot hagyott bennem,azóta ki nem állhatom,ha iszik. Ő is belátta amúgy,hogy egyáltalán nincs rá pozitív hatással az alkohol,úgyhogy mondta is,hogy nem is fog sokat inni. Szóltam is neki az este,hogy picikét legyen szíves vegyen vissza,vagy legalább egyen közben valamit,de egyik fülén be,másikon ki. Én értem,hogy a szilveszter a piálásról (is) szól,de azért van egy határ... Nos,idétlenkedett,ezért nekiesett a falnak,majdnem kirúgta az ajtót(mondjuk véletlenül),csúnyán beszélt velem,mert alulmaradt a kártyapartiban... Felhúztam magam,próbáltam neki négyszemközt elmondani,hogy vegyen vissza,őt ez nem érdekelte,meg még ráadásul lehülyézett a többiek előtt. Olyan megalázó volt... Számomra a szilveszter arról szól,hogy azzal kezdem az új évet,aki fontos nekem és mint jelképesen mellette szeretném,hogy érjen az újév hajnala,szimbolizálva azt,hogy ez (is) a mi közös évünk:P Nem azt mondom,hogy csak rólunk szóljon,főleg,mivel vendégeink is voltak és őket is nagyon szeretem,de nekem inkább a szerelmemről szól és ezt tudta ő is. Mégis faképnél hagyott szilveszter éjjelén,azt sem tudtam él-e,hol van,hol tölti az éjszakát(más városban lakunk).

Nekem ez az egész szörnyen rosszul esett,de mégis ő érzi magát vérig sértve,meg nem érti,mi a bajom.


Én hisztizem el a dolgokat?


Én 22 éves vagyok, a fiú 24 és 1,5 éve vagyunk együtt.


2013. jan. 1. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, de ez nem kapcsolat.


Ez egy olyan valami, amitől ha hallok is róla, már a menekülés jut eszembe...Abszolút nem illetek össze, te sem szereted ezt a tagot, de ő se téged.


Az alkohol meg mégjobban megmutatja azt ami az írásod alapján ordít kettőtökről.


Ennek van értelme?

2013. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hát szerintem sem illetek össze :S és bocsi hogy ezt mondom. én neked adok igazat, szoval nem hisztized tul a dolgokat!!
2013. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pedig,ha nem iszik,tök rendes,meg boldogok vagyunk,de ilyenkor legszívesebben kirugdosnám a házból. Részegen valahogy megfeledkezik arról,hogy a barátnője és egyben (az ő elmondása szerint) a legfontosabb ember vagyok az életében...

Nemsoká jön a cuccaiért,nemtudom,hogy ez most olyan szakítós,vagy csak simán haza akarja vinni,de én nem fogok neki könyörögni,az biztos... Csak olyan rossz,hogy pont újévkor. Így azt gondolom,hogy el van b.szva az egész évem:D

2013. jan. 1. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:

3


Egyáltalán te tudod mi az hogy boldogság? Mert egy ilyen kapcsolatban mint a tiétek ezt még haverságnak sem lehet nevezni, nem hogy boldogságnak..

2013. jan. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"(az ő elmondása szerint) a legfontosabb ember vagyok az életében..." - ha ez igaz lenne, akkor egy kortyot nem ivott volna. :) Mellesleg elég primitív személy lehet.
2013. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy nem tudom,mi a boldogság,de eddig legalább tudtam magam nyugtatgatni,hogy ha józan,akkor kedves,meg kenyérre lehet kenni...

Kicsit jobban érzem magam,hogy nekem adtok igazat,mert eddig lelkiismeretfurdalásom volt,hogy én rontottam el a bulit,de ezek szerint akkor nem én vagyok a fősárkány:P

2013. jan. 1. 16:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék,itt nem magával az alkohollal volt baj,hanem a mennyiséggel. Úgy gondolom,hogy azért felnőttként már csak tudja magát kontrollálni az ember és érezze,hogy hol a határ... Alapból nem primitív,de piásan viszont az IQ-ja tényleg tud kb annyi lenni mint egy növényé...
2013. jan. 1. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!