Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm összejön az exemmel, az én új jelöltjeimet, meg folyton legblamálja. Ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
Mióta jóban vannak, engem le se sz@rnak, elméletileg még mindig én vagyok a legjobb barátnője, de gyakorlatilag már mással beszéli meg a bajait. Teljesen megváltozott, régen életvidám, kedves, jófej volt, most meg hisztis, kedvetlen, komor, semmihez sincs kedve, s ha valamit szeretnék csinálni (elmenni valahova), neki se ideje, se kedve nincs, bezzeg ha az exem, vagy a másik új legjobb barátnője hívla, rögtön ugrik, mint valami csicska. Ez nekem nagyon nem tetszik. Már az elég jó érzés, hogy pont a legjobb barátnőm (aki tudja, hogy részben miatta szakítottunk), ő jön össze az exemmel. emmellett tudom hogy a barátságunk megromlana amúgy is, de ennyire?

2014. márc. 21. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után még a legjobb barátnődnek nevezed?
2014. márc. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
már nem, de így legalább szemlétethettem, hogy milyen volt a régi barátságunk, és tényleg jófej volt, bármit elmondhattam neki ..
2014. márc. 21. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Tegyél úgy mintha nem esne szarul, szerezz barátnőket, járj el nyilvános helyekre, és mutasd meg hogy élvezed az életet nélküle is, és ha nekk ennyit ért a barátság akkor ez van. Ne keresd, legfeljebb ha ő keresne akkor válaszolj. Tudom hogy nehéz, én is átestem ezen, ez is csak egy hullámvölgy. És ha látja hogy neked nincs szükséged arra hogy boldog legyél, akkor észreveszi magát. És amúgy ez a barátság már ott elbukott hogy összejött az exeddel...
2014. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek az embereknek ellenség, ha vannak barátai
2014. ápr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem nagyon értem, ez azt jelenti hogy maradjunk a legjobb barátnők, mert szerintem nem fog menni...Sajnos :(
2014. ápr. 14. 07:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!