Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel beszélgethetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel beszélgethetnék tanár-diák kapcsolatról? (Leginkább olyanokkal, akiket érintett a dolog. )

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
engem érintett
2014. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát...nem tudom mit értesz pontosan érintett dolgon..

De én is "szerelmes" vagyok valamennyi tanáromba. Bár kapcsolatom egyikkel sincs, igazán mégis csak 1 érdekel. De neki felesége van, így csak a távolból bámulok rá mosolyogva.

Ha gondolod...ha megfelelek én is, akkor beszélgethetünk erről. Én teljesen megértenélek! :)

16/L

2014. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen viszonyban vagytok, de tegnap olvasgattam ebben a témában egy fórumon (meleg oldal).

annyi kétségbeesett, már szinte betegesen rajongó/szerelmes ember volt ott, meglepődtem hogy ennyi ilyen van. tök normális, ha valakinek bejön egy tanár, de azért vannak bizonyos határok. ált. nem ismered, csak kialakítasz valami képet róla és abba esel bele, közben lehet tökre más a magánéletben.

sosem értettem az ilyen embereket, lazán kell venni, sodródni az árral és nem leragadni egy tanárnál és görcsösen figyelni a jeleket. az esetek nagy részében az ilyesmi viszonzatlan, ha meg viszonzott, akkor sokan azért sem mennek bele mert ugye az állásukkal játszanak, van aki még börtönbe is került ilyesmi miatt.

persze, igen, tudom a tiltott gyümölcs a legédesebb. nem tudom a sztoridat, gondolom te vagy a diák, de legyél okos, mások hibájából tanulj akik hülyék voltak és beégették magukat azzal, hogy szerelmet vallottak a tanárnak stb. :D

bocsi hogy nem egy megértő, bíztató választ kaptál, de ez az igazság. ha ezt tudomásul veszed, nem koppanhatsz akkorát. (igen, tudom, vannak kivételes esetek és teljesült már be számtalanszor ilyesmi, de óvatosan, ne csinálj hülyét magadból :D)

további szép estét

2014. márc. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát én viszonylag 'érintett' vagyok a témában úgyhogy ha gondolod írj!
2014. márc. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
írhatsz.érintett a dolog...
2014. márc. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem is.:)
2014. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is :)
2014. márc. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mennyien vagyunk.. xd
2014. ápr. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és nekem is írhatsz
2014. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!