Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosként csak én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosként csak én nem tudok mit kezdeni a "Majd. " vigasztalással?

Figyelt kérdés
Előttem mindig is a "majd" volt kapcsolatot tekintve, nem igazán nyugtat meg ez a vigasztalás. Kb. mintha azt mondanák, hogy vagy lesz valakim vagy nem... Meg hát a "majdban" évtizedek is lehetnek, az meg megint csak nem egy kellemes dolog egyedüllét szempontjából. Nem sok pozitívumot találok ebben a szóban, nem érzem magam jobban tőle, ha ezzel próbálnak vigasztalni.
2014. márc. 21. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
szipp...szip... mindjárt elírom magam. SZIPP
2014. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
A majd teljesen egyenlő a soha szóval.
2014. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok éve ezt mondogatja mindenki,hogy majd lesz.Azóta sem volt senki,és nem is tudom lesz-e.Gondolhatod én mennyire hiszek ebben a majd szóban,az agyamra tudnak menni vele,már ha meghallom is. :D
2014. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Lány vagy fiú vagy?

Milyen idős vagy?

2014. márc. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. 23.
2014. márc. 21. 22:17
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Kérdező, te biztos válogatós vagy, azért nincs senkid... Ha pasi lennél, akkor elhinném, hogy nincs senkid, de így nem...
2014. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Miért nem nyitsz, próbálkozok kedves Kérdező? Ha zavar akkor pedig pláne...?! Ideje lenne tenni is valamit magaddal, és nem mások vigasztalását, nyugtatását hallgatni.
2014. márc. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbálkozom és lassan az az egyetlen kritériumom, hogy tudjak a másikhoz vonzódni.
2014. márc. 22. 11:57
 9/12 anonim ***** válasza:

Pedig a "Majd lesz valakid" igazából teljesen logikus és valójában optimista válasz. Logikus, mert ha most nincs senkid, akkor csak a jövőben lehet és optimista, mert azt feltételezi, hogy egyszer majd ténylegesen össze is fog jönni.


Pedig ha realisták akarunk maradni, egyáltalán nem törvényszerű, hogy csak úgy az ölébe pottyan mindenkinek egy komoly párkapcsolat. Általában azért meg kell dolgozni, ha mást nem is, azt meg kell hozzá tenni, hogy felhagyunk a kesergéssel, nem elégszünk meg azzal, hogy csendben hallgatjuk tovább mások - valószínűleg abszolút jó szándékú, de mégsem túl hatékony - vigasztalásait és elhatározzuk, hogy megpróbáljuk először egyedül is jól érezni magunkat, aztán nyitott szemmel járunk a világban, új közösségeket, új lehetőségeket keresünk, ahol minél több emberrel találkozhatunk és megragadunk minden lehetőséget az ismerkedésre.


Röviden: amíg mások jóhiszemű vigasztalásában is a rosszat keresed és kesergésre használod fel, ahelyett, hogy pozitívabb lennél, örülnél mások kedvességének, erőt merítenél és mennél előre, hogy elérd a célodat, addig nem fogod megkönnyíteni a helyzeted és nem leszel semmivel sem beljebb.

2014. aug. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Évek teltek el úgy, hogy kerestem a lehetőséget, próbáltam javítani saját magamon, reménykedtem, de úgy sem voltam beljebb és őszintén szólva belefáradtam. Hosszú évekig a "majdban" élni igencsak keserű és csak önálltatás így.
2014. aug. 20. 17:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!