Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy nő a férfival?

Figyelt kérdés

Amit a nőnek szabad, azt a férfinak nem!

A párom teljesen megbolondult, olyan lett mint egy pszichopata. Tesz bizonyos dolgokat, aztán ha én ugyanazt szeretném tenni, nekem esik hogy mit képzelek én magamról.

Pl: element az anyjához, mert segítenie kellett neki pár dologban. Ottalvós történet. Nem szóltam semmit, menjen és csinálja, ő dolga. Aztán nekem is el kellene mennem Anyámhoz pár dolgot elintézni. Mikor elmondtam neki, teljesen kikelt magából: minek megyek a családomhoz, hogy merek elmenni hozzájuk!? És általában is így viselkedik. Kb be akarja osztani az időmet, mit csinálhatok, hova mehetek és hova nem. Teljesen megőrült.

Hozzáteszem: ő sűrűbben jár az anyjához mint én az enyémhez. Sose szólok ha mennie kell. És nincsenek is olyan halaszthatatlan dolgok ami miatt épp ne tudnék elmenni, de én mégis úgy döntök. Szóval logikusan gondolkodva se eleje se vége annak amit csinál. Úgy nekem esik a semmiből hogy köpni-nyelni nem tudok, fel óra múlva meg jön hogy akkor mit vacsorázzunk. WTF?

Egyre inkább úgy érzem, valami börtönben akar engem tartani, és nevelni. Pedig engem eredendően kenyérre lehetne kenni és a légynek nem tudnék ártani. Ráadásul még fenyegetőzik is: ha majd gyerekünk lesz, nem lesz ám ilyen..., ahogy mondta.

Még 1-2 ilyen veszekedés vagy komolyabb beszólás és szedem a sátorfámat. Elég sok pénzembe benne van az hogy együtt vagyunk, de inkább mindezt elengedem a lelki nyugalmamért cserébe.

De hogy témánál maradjunk: miért csinál ilyet egy nő? Mi lehet a valódi oka erre, amit nekem nem mond el? 35f


ápr. 28. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Az az oka, hogy kattos, te meg egy papucs vagy.
ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ha a papucs azt jelenti, hogy végre találtam valakit akivel leélhetem az életem és családunk lehet, de időközben megbolondul, pszichopatává válik, akkor az vagyok, igen.
ápr. 28. 18:44
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
És miért is akarod egy pszichopatával leélni az életed meg szerencsétlen gyerekeid életét megkeseríteni egy kattos anyával? Inkább az egyedüllét, mint ez.
ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez nem egy nő meg egy férfi, hanem 2 konkrét idióta.
ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3, mert az utóbbi kb 6 évem erre ment rá. Pénzt, időt, energiát fektettem bele hogy közös családunk lehessen, aminek épp a küszöbén vagyunk. Sok éve már ez a vágyam, és amúgy a páromnak is. Valamint nagyon sok minden más összeköt minket.

Az elmúlt 1 évben viszont szép lassan előbújt belőle a kisördög. Kezdem azt hinni hogy valami mentális betegsége van, ami mostanában csúcsosodhat ki. Másra nem tudok gondolni. Olyan hangulatváltozásai vannak hogy csak lesek.

Természetesen nem vágyom arra hogy ilyen anyja legyen a gyereknek, vagy nekem kelljen így leélnem vele még 40 évet. De mit tehetek? 35 éves vagyok. Ha most vele nem alapítok családot, le is mondhatok róla.

Igaz, van az a pont ahol azt mondom elég volt és lelépek.

Jobb lenne valami megoldást találni, de mitévő legyek?

ápr. 28. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
Nem kezdett el szedni hangulatstabilizáló, vagy antidepresszáns gyógyszert? Nálunk ugyan ez volt, egy érzelemmentes bunkó pszichopata lett, és mint kiderült, titokban elkezdte szedni..
ápr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb az lenne, ha nyugodt hangnemben le tudnátok ülni beszélni, és elmondanátok a másiknak mi és miért zavar. Illetve hogy mik a közös terveitek, és ha valóban együtt kepzelitek a jövőt, akkor az elmondottakon elgondolkodni, kompromisszumot kötni és fejlődni. Ha úgy látod, ő ebben nem partner és teljesen elutasító, akkor sajnos nem fog változni ez később sem.
ápr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rosszabb lesz, kontrollmániás, nárcisztikus, toxikus. Te nem futottál ki az időből, simán van még jópár éved, hogy új párt találj.
ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ő mindig is ilyen volt, csak most kezdi egyre jobban megmutatni a valódi arcát.

Mi lesz, ha a gyerek után tovább romlik a helyzet? Így élsz le 40 évet? Vagy gyerekkel együtt hagyod ott?

ápr. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lépj le. Lehet, hogy már elszállt nálatok a varázs.
ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!