Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem kellek senkinek? :-/

Figyelt kérdés
ez rosszabb mint a halál.Napi szinten kínoz!Jobb lenne örökre el aludni :/ 27/f
2014. márc. 21. 23:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Sanyi?
2014. márc. 21. 23:30
 12/22 anonim ***** válasza:
expo vagyok
2014. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Az sukar :D
2014. márc. 21. 23:34
 14/22 anonim ***** válasza:

Sorstárs!


Szerintem soha ne add fel. Nekem sem volt még barátnőm, és teljesen megértelek, MERT NEKEM is ÖRÜLT MÓDON HIÁNYZIK.

De elhatároztam, hogy ezen változtatni kell, és ezt csak én tehetem meg a magam érdekében.

Előzmények: a téli időszakban begyűjtöttem egy-két lány telefonszámát, beregeltem társkereső oldalakra, és EZEN AZ OLDALON is levelezek a szingli lányokkal. A terveim szerint ezeket a forrásokat pedig a mostanság igen kellemes, tavaszi jó időben fogom felhasználni.


Hidd el nagyon sok a szingli lány, ezen az oldalon is 5 percenként találok egy-egy elárvult fiatal lány kérdését, aki csak arra vár, hogy ráírjanak.


Ennyi lehetőségből valaminek össze kell jönnie, mert bőséges a választék.

Nem azt mondom, hogy könnyű megtalálni a legjobbat, de NEM LEHETETLEN.

2014. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Koszi,de nincs értelme társ keresőzni....Vagy 2 évig csináltam eredménytelenül :)
2014. márc. 21. 23:44
 16/22 anonim ***** válasza:
Én már (sajnos) nős vagyok, de megerősíthetem a #14-es választ! Írogattam, és is ilyen lányoknak, de amint megtudták, hogy nem akarok csajozni, rögtön leráztak, vagy "jó barátok" lettek. Higgyél neki, és start a csajokra. Ne kepessz, és ne sajnáltasd magad, egyszerűen érdeklődj utánuk.
2014. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Aham:/ En feladtam!
2014. márc. 22. 00:06
 18/22 anonim ***** válasza:
B**meg! Pont azt írtam az előbb, hogy NE ADD FEL!!!!!!!!!
2014. márc. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
HA A HELYEMBEN LENNEL TE IS FELADNÁD!
2014. márc. 22. 00:19
 20/22 anonim ***** válasza:
A lópéniszt! Azért nem sikerül, mert feladtad. Amikor még nem volt elég önbizalmam, akkor nekem sem ment a csajozás. 16-20 éves koromig 2 csajom volt. 20 éves korom után fél éven belül 10. Az egyik férjül is vett.
2014. márc. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!