Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fejem lágya nőtt be, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fejem lágya nőtt be, vagy 'kiégtem'?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a nagy 'party àllat'. Viszont nagy ritkán eljárok bulizni (2-3 alkalom / év).


Eddig több pasival mertem 'randizni', kettőhöz fel is mertem menni, de nem történt semmi (utólag kattog is az agyam, hogy mi van, ha másoknak ezt elmondták).


Szóval sosem voltam az a *ribizli* típus, de voltak 'húzásaim'. Már ilyenek nem jutnak eszembe...


Ilyenkor mi a helyzet? Meg'komolyodtam'?


20l



2014. márc. 21. 23:46
 1/5 Költőnő? ***** válasza:
lehet, h késő van már, de én nem egészen értem a kérdésed.
2014. márc. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt akarja mondani, hogy nem sokat bulizik, de találkozgatott pasikkal, volt olyan, akikhez fel is ment, de már nem csinál ilyet.


#yolo

2014. márc. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Változunk mindíg.Talán igen,megkomolyodtál,vagy tapasztalt vagy és átlátod hogy hülyeség idegenhez felmenni.De ezt igazából te tudhatod,hogy miért nem teszed.Kicsit olyan mint a barbizás.mondjuk 6 éves korodig élvezed aztán már nem annyira..hülye példa..
2014. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

aha, thx for translate.

20 éves vagy eddig alig éltél. Nem hinném, h kiéltél. Most épp így gondolod. Majd fogod másképp. Vagy nem. Egyik sem gáz vagy jó. A Te utad, a Te döntésed.

2014. márc. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
*kiégtél. Sry, tényleg késő van
2014. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!