Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen kiégtem. Mit tehetnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen kiégtem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy világ életemben nőkkel voltam körülvéve, lányos osztályba jártam , lány barátaim vannak, de nem volt még barátnőm. Viszont a sok nő az életemben teljesen ellehetetlenítette az ismerkedést (közvetetten). Ha nem megyek fel arra a hülye facebookra, már sírnak, meg mivel alapjában véve megértő vagyok, ugye elmondják a problémáikat.

De úgy érzem, hogy eljött az a szint, amikor már elegem van, nem bírok több "női hülyeséget" lenyelni. Így hogy ismerjek meg olyan lányt akivel lehet valami? :(

Legszivesebben elhúznék az északi sarkra internet meg minden nélkül, csak végre legyen már egy kis nyugalmam (ha már az én problémáimmal úgysem törődik senki).


Ja és még mielőtt valaki bedobná, hogy próbálkozzak fiúknál, közlöm, hogy köszi de nem.


2014. márc. 7. 18:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Próbálkozz kecskéknél.
2014. márc. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
inkább anyádnál.
2014. márc. 7. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:

Akkor miért kérdezed ha tudod a választ.

Mellesleg ügyes próbálkozás de itt papucsgyár nem talál nőt.

2014. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

azt ki franc mondta hogy kötelező neked facebookozni te szerencsétlen?

próbálkozz fiúknál:) (azért is háhá )

2014. márc. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem akarok itt nőt keresni. az internetes ismerkedés nem jön be. ;)
2014. márc. 7. 18:22
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért ilyen fontos neked a facebook.Logikus
2014. márc. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kapcsolattartás. nagyon sok kilóméterre lakok azoktól a haveroktól, akiket az egyetemen ismertem meg.
2014. márc. 7. 18:25
 8/11 anonim ***** válasza:
és csak akkor tudsz velük beszélni ha a sok kis ringyó is fent van ismerősnek?
2014. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor tényleg eleged van ha mégis állandóan ezt csinálod.
2014. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a válaszom nem. Ebben igazad van :)
2014. márc. 7. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!