Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még soha nem elégítettem ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még soha nem elégítettem ki magam. Talán ez a hiba?

Figyelt kérdés
Szűz csaj vagyok és még soha nem elégítettem ki magam. Múltkor a pasim próbált benedvesíteni de nem jött ösze neki. Nyalt is meg ujjazni is próbált amit élveztem de valahogy nem birta felnyomni az ujját mert ojan szűk voltam meg száraz is. Ez az én hibám? Kérek mielőbbi választ. 17/L
2014. márc. 21. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiba de nem ártana elkezdeni és kitapasztani mit szeretsz, hogyan jó neked.

Sosem tudtam ezt elképzelni, hogyan lehet az, hogy egy 17 éves lány ne kívánja a kielégülést, ne érezzen késztetést a maszturbálásra?

(kivéve persze, ha aszexuális a személy de még ők is maszturbálnak alkalomadtán)

2014. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy helyesírási kézikönyv! aztán nedvesedhetsz...
2014. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az első kettőnek egyaránt igaza van!
2014. márc. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A kérdésre szeretnék választ kapni, mert már nem tudom mit kéne tennem.
2014. márc. 22. 00:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Leírták már. tanulj meg helyesen írni és maszturbálni. Akkor majd felfedezed a tested aprólékosan és másokat tudsz majd irányítani, hogy neked mi a jó. És megtanítod a testedet arra, hogy nedvesedjen feszültség helyett. Tanulj meg elernyedni és örülni.
2014. márc. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Dörzsöld bammeg... hányszor mondjuk még el?
2014. márc. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet neked nem arra lett teremtve a nemi szerved. Használjátok az anust.
2014. márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez hiba! Mielőtt belevágnál a tutiba nem árt megismerni a tested!

Szal zárd magadra az ajtót, hangosiitsd fel a zenét és kezd el feltérképezni a terepet!

2014. márc. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiba, viszont ha mar elkezdened az ilyen pettingelos eletet akkor jobb tleg masztizni egy kicsit, hogy tudd mi jo neked es majd a parodat is tudod iranyitani. En is kicsit nehezen nedvesedek be. Az a lenyeg hogy ne stresszelj, hanem lazulj el. Ne akard gorcsosen hogy jot erezz meg hogy benedvesedj jon az majd magatol ;)
2014. márc. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg már akkor is benedvesedek, ha még a ruhákat sem vettük le....


Fedezd fel a testedet, hogy mi az ami jó neked, mi az ami örömet okoz, és akkor később sem lesz problémád. Legalábbis sokkal kisebb eséllyel mint most..

2014. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!