Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira sz*rul érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira sz*rul érzem magam, már a legrondább barátaim is összejöttek valakivel, kezdem magam úgy érezni mint lali, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
Nézegetem a régi ismerőseim profiljait és egy csomónak vannak tök szerelmes képei a barátjával, barátnőjével, és totál rosszul érzem magam ettől, másnak is rosszul esik ez vagy csak csak én vagyok ilyen szerencsétlen?
2014. jan. 18. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én is szerencsétlen vagyok.
2014. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És mellette annyira önbizalomhiányom is van.. :(
2014. jan. 18. 12:32
 3/22 Galaxis. ***** válasza:
Mi fog most változni, hogy ezt leírtad ide?
2014. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Pasik vagytok?
2014. jan. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
nem tudom talán semmi, de a barátaimnak nemfogom ezt elmondani, mert akkor sajnálnának és gyengének tűnnék.. :(
2014. jan. 18. 12:40
 6/22 A kérdező kommentje:
igen ez a gond, ha csaj lennék akkor bármikor szerezhetnék barátot
2014. jan. 18. 12:41
 7/22 Johny88 ***** válasza:
Sokan vagyunk így ezzel. De ne azon töprengj, hogy mi a hiba benned! Mindenkinek van esélye de ha meg se próbálod, akkor nem jutsz sehova. Nem tudom h férfi vagy-e avagy nő. De egy biztos, kockáztatni kell! Nem úgy kell neki indulni, hogy őt megszerzem. Beszélgetsz\ismerkedsz (mint egy emberrel, nem mint egy prédával) és kialakul.
2014. jan. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%

Ne a fosbookon éld az életed, az nem élet.

Tudok egy jobb helyet:

real:\\world.ismerkedj&&szorakozz.ne\otthon\sajnaltasd\magad

2014. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok ezzel, ha már a legrondább, legidiótább haverom is talált magának nőt így már tényleg komolyan én is elég pocsékul érzem magam emiatt.


Én nagy nehezen beismertem, vagy is inkább rájöttem a problémáimra, persze kellett hozzá egy segítség amit meg is kaptam egy nem túl régi ismerősömtől így most elkezdtem tenni azért hogy boldogabb lehessek, már amennyire csak lehetséges.

Persze vannak hibáim, én sem vagyok tökéletes ember belsőleg engem mindenki elfogad, de külsőm végett én sem tudok találni barátnőt, amiért elkezdtem tenni, nagyon sokat teszek érte.

Csak ugye én is úgy vagyok vele mint te nehéz sajnos még így is de próbálom lekötni magam, új hobbikat keresek, hogy ne agyaljak a szomorú jelenlegi életemen, próbálok előre tekinteni, a jövőmre, mindent megteszek hogy előrébb tudjak lépni bármilyen irányba.


Te is próbálj meg valamin változtatni.

2014. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy nem a külső a minden.Én se szívesen kezdek egy önsajnálatba süppedt, szerencsétlen alakkal, akivel nem lehet vidáman tölteni az időt, anynira búval b@-zott. Jártam én is kevésbé helyes fiúval, azért mert annyire megfogott a belső rétékei, a stílusa és a vidámsága. Egyszerűbb párt találni, ha az ember jókedvű és egyedül is boldog, nem pedig a másiktól várja a megváltást.
2014. jan. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!