Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a hiba bennem? Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hiba bennem? Miért nem jön össze semmi?

Figyelt kérdés

Szóval, egy kicsit rólam: Hosszú (hátközépig érő) barna hajam van, barna szemem. 170 centi körül vagyok, átlagosan vékony, átlagos mellmérettel.

Röplabdázom, nyelveket tanulok, mint hobbi. Nem egy zsenitípus, de okos vagyok.

Néha kicsit makacs vagyok, és hajlamos vagyok elrontani más kedvét is, amikor nekem rossz. Igen, vannak rossz tulajdonságaim, de kinek nem? A legrosszabb talán az, hogy dohányzom. 18 éves vagyok, és még soha, egyetlen ellenkező nemű sem érdeklődött irántam életem során. Kimozdulok, sok fiúval jóban vagyok, élek társasági életet, lehet velem beszélgetni, és mégis most már folyamatosan azon gondolkodom, hogy mi lehet a hiba bennem, amiért így alakul a helyzet. Borzasztóan rosszul esik, hogy más lányok ilyen-olyan alakuló kapcsolatokról, pasikról beszélgetnek, mindig történik velük valami, én meg itt vagyok, totál egyedül, senki sem néz felém sem, és nem értem az okát. A legtöbb ember szerint szép arcom van.

Tetszik nekem sok mindenki, de senki sem viszonozta eddig. Szerintetek ez miért van? Mindenki ezt kérdezi tőlem, hogy hogyan lehetséges ez, de nem találok magyarázatot, és már nem akarok egyedül lenni :(


2014. febr. 3. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Képet kérünk!
2014. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nooo :D

Bárki, akit ilyen téren megkérdezek, mind azt mondja, szép vagyok. És így ennyi. Én csak szép vagyok, de nem érek annyit, hogy érdeklődjenek irántam. Nem értem. Ennyire értéktelen személyiség vagyok? :D

2014. febr. 3. 16:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Mért ne érnél annyit? A kisugárzásod nagyon fontos és arra figyelj oda, hogy ne legyen negatív. A depis lányok engem sem érdekelnek és hiába látom rajtuk, hogy érdeklem őket, de átnézek rajtuk. A cigiről is leszokhatnál, az sem túl vonzó. 26/F
2014. febr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pedig szívesen megismernélek, ha tetszel. :D
2014. febr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja, igen, a cigit azt már másoktól is hallottam, tudom, hogy nem jó szokás. Nem vagyok negatív, egyáltalán.
2014. febr. 3. 16:12
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg egyértelmű jelekkel mutasd ki, ha tetszik valaki és ne engedd elveszni a lehetőségeket!:) Nem baj az, ha te kezdeményezel, nincs törvénybe foglalva, hogy a férfinak kell.
2014. febr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ötletem sincs hogy mi lehet a gond az írásod alapján egész normálisnak tűnsz szerintem nem vagy annyira depis hogy az taszítsa a másik félt viszont mint sok fiú és köztük én is félek kezdeményezni a lányok felé ami eléggé gáz a részemről pedig hasonló képpen vagyok mint te csak a másik nemmel a dohányzás meg nem hiszem hogy olyan ok lenne ami ezt okozza persze a mértékétől is függ én például nem szeretem de egy párkapcsolat ettől még létrejöhet végülis mind 2 félnek kell hogy legyenek igényeik és tényleg nincs más ötletem minthogy félnek az ismerkedétől.
2014. febr. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én szeretek ismerkedni, közvetlen vagyok, épp ezért is van sok fiú barátom, és épp ezért nem értem, miért maradtam mégis egyedül, mikor a fiúk/férfiak nagy része kedves velem, szépnek nevez, meg hasonlók, de itt meg is áll a dolog, pedig én nem vagyok negatív szerintem.
2014. febr. 3. 17:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg a másik véglet vagy. Félnek tőled a korosztályod beli fiúk. Nem mernek kezdeményezni és inkább megállnak a barátságnál. Van ilyen is. Majd egy idősebb, tökösebb férfi lecsap rád, ne aggódj!
2014. febr. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hogyhogy félnek tőlem? Miért félnek? :D
2014. febr. 3. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!