Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nevelik úgy a lányokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevelik úgy a lányokat, hogy tinédzserként, illetve felnőtt korukban viszolyogjanak a szextől?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nevelik úgy. Nézz már szét!! De komolyan.


Most nem ribizni akarok vagy ilyesmi, de amúgy sem nevelnek minket annak, meg ha szétnézel, akkor láthatod, hogy tényleg nem!


Persze akadnak idióta szülők.

2014. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen akadnak idiota szulok... teljesen rossznak gondolom a szexet...

17 eves szuz lany

2014. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: elég baj.
2014. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te hol élsz? Miért gondolná bárki is rossznak a szexet?
2014. márc. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2-esnek igaza van, nem kell mindig a szexen agyalni, nekem is sok már amit a mai csajok művelnek, odamennék ismerkedni velük erre már az első randi előtt dugni akarnak..
2014. ápr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem a szextől viszolyognak kedves kérdező, hanem tőled.
2014. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez most valami vicc?


annyi r!banc van, hogy dunát lehet vele rekeszteni, 14 éves lányok cumiznak, ha veszel nekik egy doboz cigit a dohányboltban.


Hol találkoztál ilyen lányokkal? Apácazárdában?

2016. jún. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ott.

Sok szülő a "kislányukat" megvédve nevelik olyanná, amilyen én is vagyok. Láthatóan sok szülő sz'rul nevel ezért van ennyi ribi.

Ja és a második válaszoló vagyok, csak már 19 éves vagyok némileg kevesebb gátlással. :)

2016. jún. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!