Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szingli csajok! Ti mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli csajok! Ti mitől vagytok boldogok, ha mégsem vagytok párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

2014. márc. 22. 10:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs aki számon kérjen, azt csinálok amit akarok, oda megyek ahova akarok, de bármitől boldog vagyok (:
2014. márc. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. Sose volt boldog kapcsolatom, hogy hiányozzon az amit nem ismerek?

Szerelmes voltam, de nem jó emberbe, vége lett annak a kapcsolatnak, olyan súlyos hibákban szenvedett hogy sokszori megbeszélés után ultimtumot adtam neki, nem engem választott.


Boldoggá tesz a családom nagyon jó a kapcsolatom velük. Az állataim (közhelynek hangzik mésgis rengeteg szeretetet tudnak adni). A sport, régóta csinálom már kedzdek tényleg jó lenni benne. A kirándulások erdőjárás, alkalmi kikapcsolódások, barlangászat, lovaglás, lőtér.

Meg a barátaim, elmegyünk beülünk valahová és vegigdumálunk pár órát. Nekem ez tökéletes.


A munkahelyem is jó, remek légkörrel, meg sok itthoni hobbim van, olvasás, rajzolás, konyhában is stívesen próbálok ki új és különleges sütirecepteket. Teljesnek érzem magam és elégedett vagyok az életemmel.


A párkapcsolat fontos része az ember életének de nem az egyetlen, legalábbis szerintem. Ahhoz, hogy kiegyensúlyozott legyél magaddal kell rendbejönnöd. És ez alatt nem a most divatos " ki kell élni magad" szöveget értem.

A pasikkal meg úgy vagyok hogy nem siettetem a dolgot, most nem kell senki majd egy-két év múlva.

2014. márc. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!