Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől vagytok boldogok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vagytok boldogok egy párkapcsolatban fiúk?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt, de már elmúlt a láz. Már régen elmúlt. Szeretjük egymást, de én többet akarok. Hogyan legyek számára Én a tökéletes nő? Értelmes válaszokat légyszi.

Köszi!


2010. jún. 18. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A párommal 5 és fél éve járunk,ebből 4 éve élünk együtt!Én 28/F vagyok,ő 26éves!

Minden nap tud valami újat mutatni,talán most még szerelmesebbek vagyunk,mint a kapcsolatunk elején!

2010. jún. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi is együtt vagyunk már 5 éve.nálunk is elmult. és engem is zavar, de sajna semmit nem tehetsz. ha szereted és jó vele, eltudnád képzelni a közös jövőtöket, akkor maradj mellette, hiszen minden kapcsolatban ez várható. akár milyen pasi, akár mennyi év, ez lesz a vége.
2010. jún. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
legyen kedves, ne piszkáljon állandóan, ha 10 perccel később érek haza, ne nyomozz utánam, hanem bízzon meg bennem, hagyjon egy kis teret nekem, legyen otthon rend, főzzön, persze én is szivesen besegítek. és legyen megértő ha bármi van. ja és persze segítsen. ez a lényeg hosszú távon. lehessen rá számítani.
2010. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló! Mit jelent, hogy minden nap mutat valami újat?

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. jún. 18. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!