Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú barátomba szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú barátomba szerelmes lettem, de nem teszek neki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban, aki igazából a haverom, de...Én többet érzek iránta, neki viszont az a csaj tetszik, akit én nem nagyon kedvelek, és nagyképű is, szóval nem csípem.Akibe szerelmes, a másik osztályba jár, de a fiú így is minden időt vele tölt.A lány nem szerelmes belé, a fiú járni akart vele de nemet mondott.Nem tudom mit tehetnék, hogy legalább tetszhessek neki.A fiú régebben nem kedvelt engem, sőt néha olyanokat mondott...hogy csak na, de én mindig megbocsájtottam neki, mert szeretem.Járni akarok vele, ez nem vitás, de az a másik csaj...Segítsetek , légyszi!

2014. márc. 23. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem kellesz neki, nem érted? Mást azeret, te még csak "arra" sem kellesz, mindegy hogy mit teszel, meg mit akarsz... felejtsd el.
2014. márc. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te nem vagy normális.Neked feleséged/férjed se lesz soha azt megmondhatom.
2014. márc. 25. 19:22
 3/7 martinkahhh válasza:
0%
Öld meg a másik lányt a fiú szeme láttára utána egy 5 év múlva miután kijössz a börtönből kérdezd meg hogy járna e veled.
2014. márc. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
figyu, ez igy nagyon egyszeru. tul egyszeru. ennyi agyad csak van. nem tetszel neki! erted? es h nem tetszel vkinek akk levegonek kell nezni az illetot! legyen onbecsuleted, ember! en lany letemre irom ezt: neha a lanyok annyira...butak, h az hihetetlen! nemtom h velem mivan de ugyerzem neha hulyekkel vok korulveve, neha igazan joljon h vannak fiu barataim is. ok legalabb nem lelkiznek annyit mint a lanyok. fuuu de utalom a dramat!
2014. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia én igy voltam nem rég h nagyon tetszett egy srác és nemtetszettem neki volt egy másik csaj akit szintén nem birok és ő abba volt szerelmes.Elmondtam neki hogy mit érzek egy ideig leszarta és az egyik legjobb haverjával sokkal jobban lettem és igy jobban megismertük egymást és tetszek is neki vagyis megtetszettem és igy sokat foglalkozik velem még nemm járunk de alakul Az a másik saj mindig ott lesz neki de meg fogok benne bizni! És imádom :3 Keltsd fel valamivel a figyelmét de ne tapadj annyira rá mert azt nem szeretik 15/L
2014. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mikó Mesi válasza:

1. lépés: nézd levegőnek csak ha beszél hozzád akkor beszélsz vele te is..csak ha köszön akkor köszönsz te is...

2. lépés: mond el neki mit gondolsz és persze h nem akarod h a barátságod rovására menjen....

3. lépés: várj egy kis időt míg feldolgozza és a többi már csak rajta múlik...

Ui.: én is így voltam nem rég :)

2014. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem elsőtől hetedikig tetszett egy fiú aki levegőnek nézett pedig az osztálytársam volt :D szerintem azt se tudta hogy létezek de most nyolcadikra belefáradtam és már nem tetszik és levegőnek nézem erre ő neki most tetszem és elmondta fantasztikusan örültem mert eddig reménykedni se mertem

ui: szerintem csak várj és ne mutasd ki hogy neked tetszik

:)

2014. máj. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!