Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem csalódást okozok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem csalódást okozok neki és nem érdemlem meg. Mit csináljak? 18/L

Figyelt kérdés

a barátommal 2 hónapja vagyunk együtt, ő másfél éve szeretett volna velem összejönni, de nekem akkor volt barátom, azóta neki is barátnője. én egy időben fel is adtam hogy valaha lesz köztünk valami azok után hogy annó nem volt.. aztán elkezdtünk találkozgatni ( úgy mint régen). Eléggé zavarban volt, de végül elmondtam neki hogy úgy érzem hülye voltam annó. Lassan összejöttünk, és viszonylag hamar kimondta hogy másfél éve szeret engem, mióta először találkozgattunk. Elmondta hogy mennyire boldog hogy most velem lehet. Én is ugyan így érzek vele kapcsolatban. De mégis úgy érzem, nem érdemel meg engem, mert nem vagyok olyan tipikus barátnő típus, nem ölelgetem, csókolgatom állandóan, a legjobb haverjával se jövök ki jól és sokat hisztizek ( anorexiából gyógyulok ki jelenleg, ami miatt rossz a kedvem is sokszor).

Szóval félek hogy másfél éve amikor megkedvelt nem egy ilyen lányt akart és másnak gondolt, mint amilyen valójában vagyok. egyszóval csalódást okoztam



2014. márc. 23. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Az anorexiából való kigyógyulásod hogyan zajlik? Ezt csak azért kérdezem, hogy jársz-e pszichológushoz, hogy rendbe jöjjön az önbizalmad. Az anorexia nem csak evészavar, de önértékelési zavar is, és ez nem fog elmúlni attól, hogy a táplálkozásod és a súlyod rendbe jön. Nyilvánvalóan az önbizalomhiányodból adódik, hogy kevesebbre tartod magad a barátodnál.
2014. márc. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, járok pszichológushoz
2014. márc. 23. 17:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj vele ezekről a gondolataidról! No meg beszélj sokat a pároddal, mondd el neki az aggályaidat, beszéld meg vele a dolgokat, és tudd meg, hogy őt zavarja-e egyáltalán, hogy nem olyan vagy, amilyennek szerinted lenned kéne - mivel ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy neki azok lennének az igényei!
2014. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!