Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nagyon csunyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon csunyan kihasznaltak es atvertek, hazudtak nekem? Naivsagbol hagytam magam de nagyon sok mindent megtudtam es elegem van belole. Nagyon durvan szenvedek de ugy gondolom nem ezt erdemlem.

Figyelt kérdés
Meg szeretnem neki mutatni h kivel szorakozzon.. Nem akarom hagyni ezt neki.Segitsetek nagyon szepen kerlek titeket.Ne ilyet h felejtsd el ilyen az elet... en ezt nem akarom hagyni.
2013. okt. 26. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
mi történt? elmondod?
2013. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra én is kíváncsi vagyok, hogy mi történt és a korodat, valamint a nemedet is elárulhatnád.
2013. okt. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha többet tudok,akk én is tudok válaszolni
2013. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. okt. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!