Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történhet ha úgy sexelünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhet ha úgy sexelünk, hogy mensturálunk? Többi lent, és értelmes válaszokat létszi.

Figyelt kérdés
Apukámmal élek egyedül és pénteken az iskolában a védőnő felvilágosítást tartott az osztályom lányainak a menstruációról és a sexről, meg a fogamzásgátlásról. De az a kérdés fogalmazódott meg bennem, hogy mi történhet hogy ha úgy szeretkezünk hogy menstruálunk? Kérlek értelmes választ adjatok.
2014. márc. 23. 20:06
 1/4 anonim válasza:
véres lesz minden. egyébként semmi.
2014. márc. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Azért nem javasolt olyankor szexelni, mert nagyon nagy veszélye van a fertőzéseknek, mivel a méhszáj nyitva van. Így a hüvelyben egyébként természetesen ott lévő baktériumok, amelyek ott hasznosak, feljuthatnak a méhbe, és az már annyira nem jó dolog (így az óvszerrel való védekezésnél is megvan ennek az esélye). Ezen kívül az még egy ellenérv szokott lenni, hogy ez sokak számára undorító, elég macerás úgy csinálni, hogy ne legyen minden tiszta vér olyankor. Ja és sok lány nagyon szenved, pl. én is, nagyon fáj a hasam, hányingerem van, másnak a dereka is fáj, stb., tehát sokaknak kedvük sincs olyankor.

Remélem segítettem! Ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan írj nekem privátot, 19 éves lány vagyok.

2014. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
több előkészület szükséges és nem is egészséges.
2014. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha mind a ketten menstruáltok


1 nők vagytok mind a ketten

2 képzavarban vagyok


egy törcsi alátok és kész

zsepi nagyon legyen kéznél

ja és nem árt tudni hogy barátod bírja e azt a pár csepp vért


haverom nagyon érzékeny lélek és konkrétan beájult egy ilyen esetnél

2014. márc. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!