Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan hogy neten nagyon jól megvoltatok valakivel de élőben nem működött a dolog?

Figyelt kérdés
Neten ismerkedek egy sráccal,minden jó vele,tök jól megértjük egymást,órákig tudunk beszélgetni és észre sem veszem közben hogy mennyi idő eltelt,azt hiszem nagyon megszerettem őt,még senkivel nem éreztem ezt,szeretnénk találkozni csak félek hogy élőben nem lenne jó,nem tetszenék neki vagy valami,persze látott már képeken de az mégsem ugyanaz...
2014. márc. 23. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Camozzatok. Ott hallja a hangot, látja, valójában milyen vagy, hiszen egy fénykép sokat tud csalni, plusz hamar kiderül, mennyire megy a beszélgetés.
2014. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Am. ocsmány vagy?
2014. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nálam egyszer volt ilyen, egy sráccal hónapokig beszélgettünk, napi szinten, órákat, kölcsönös volt a vonzalom, minden szuper volt, majd találkoztunk, és hiába tetszettünk egymásnak, valahogy élőben kiderült, hogy nem illünk össze, beszélgetni is alig tudtunk (pedig nem arról volt szó, hogy élőben félénkek lennénk vagy ilyesmi). Jót nevettünk a dolgon, azóta nagyon ritkán beszélünk a neten.


De egyébként ez elég ritka, nekem már többször alakult ki párkapcsolatom netes ismerkedésből, és ez az egyetlen olyan sztorim, ami ellenérv.

2014. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan jó dolog hosszú ideig neten beszélgetni, mert mire eljön a személyes tali, lehet, hogy nem lesz téma. Bár ez emberfüggő. Én tapasztaltam már mindkét oldalt. Volt, hogy sokkal jobb volt élőben, de volt már olyan is, hogy nagyon nem volt téma /nem rajtam múlt, beszédes vagyok/
2014. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
élőben van egy olyan faktor, ami onlány sose számítható ki és ez a "kémia"
2014. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, de végül is megdugtam. Szóval sikerrel zártam a találkozót:D
2014. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem mondanám hogy ocsmány vagyok de olyan hú de milyen szépnek sem tartom magam

beszéltünk már szóban,mikrofonozni szoktunk többnyire nem írni

mindenesetre köszi a válaszokat

2014. márc. 23. 21:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi a helyzet azóta? Találkoztatok?:)

Ugyanígy voltam mint te, aztán hónaphónapok múlva találkoztunk és egyszerűen nem működött a dolog, elég kínos volt.

2016. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!