Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bele fogok őrülni abba, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele fogok őrülni abba, hogy örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés
20/F vagyok,még soha nem volt barátnőm.Az arcom szerintem nagyon csúnya és mellé magas,ektomorf alkatú vagyok.Nagyon nehezen megy a hízás/izmosodás,alig látszik,ráadásul gyermekkoromból dongaláb és gerincferdülés maradt meg.Szóval minden szemszögből elképesztően ronda vagyok,ráadásul gyenge,félénk,bizonytalan is,ami a gyerekkoromra vezethető vissza és képtelen vagyok kilábalni belőle.Nem próbálkoztam még soha sem lánynál,fogalmam sincs hogyan kell.Így örökre egyedül fogok maradni,tetszeni senkinek nem fogok annyira,hogy kezdeményezzen nálam,én pedig túl gyáva vagyok ehhez.De ha még kezdeményeznék,akkor is csak 1000ből maximum 1 lánynál lenne teljesen minimális esélyem.
2014. márc. 23. 21:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem! Majd túljutsz egy krízisponton, és vagy jobb lesz vagy felakasztod magad.
2014. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szinte sajnállak.
2014. márc. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
hát.. egy vaknál még mindig bepróbálkozhatsz.
2014. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Sajnállak! :( Ne hallgass rajuk! Fogsz talalni olyat aki szeret majd! :)
2014. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

dehogy őrülsz bele

ahogy olvasom már beleőrültél


nem bántásból mondom ez csak az én véleményem


mondjuk kíváncsi lennék ilyenkor hol vannak azok a lányok/nők akik üvöltik a külső nem számít

2014. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nálam lenne esélyed ;) :)) 16.5/L
2014. márc. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Szerintem fel fogom akasztani magamat.
2014. márc. 23. 21:36
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy beleörülsz.Szerintem már megtörtént.Legjobb ha belenyugszol,ilyen hozzáállásal ez a legjobb megoldás.
2014. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Szergej55 ***** válasza:
Hajrá.
2014. márc. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%
Már megint te? Eddig is itt sírtál éveken át, de most egy hete megtanultad az ektomorf szót, azóta pedig ezt hajtogatod az összes kérdésedben :D Szánalmas... nem is érdemelsz barátnőt ilyen felfogással.
2014. márc. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!