Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki úgy érzi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki úgy érzi, hogy nincsenek olyan emberek mint ő? Hogy nincs senki, aki hasonló lenne hozzá, ezért lehet, hogy örökre egyedül marad?

Figyelt kérdés
Éreztétek már úgy, hogy soha nem lesz senkitek? Soha senki nem fog szeretni?
2014. márc. 21. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9 éven át így éreztem, de mégis van. Ne aggódj, valahol a földön van olyan személy, akivel tökéletesen passzoltok, és amikor eljön az ideje, hogy megismerjétek egymást, meg is fogjátok. Az, hogy onnan kezdve mit léptek, más kérdés.
2014. márc. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen
2014. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
tudom, hogy nincs meg egy ilyen ember a foldon, mint en. de ez miert befolyasolna azt, hogy talaljak valakit magam melle? nem kell hasonlonak lennie a tarsnak. egy kapcsolatban mindenkeppen kompromisszumokat kell kotni es sokkal fontosabb a tulajdonsagok hasonlosaganal a kompromisszumokra valo hajlandosag. el tudod-e fogadni a masikat olyannak, amilyen? o el tud fogadni teged? igen? akkor kit erdekel, hogy mennyi kozos dolgunk van. ha jo egyutt es stimmelnek a dolgok, akkor mindez lenyegtelen.
2014. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én találtam hozzám nagyon hasonló férfit, de ő pont azt utálja bennem, hogy olyan vagyok mint ő. Ezért undorodott tőlem, nem tudott elfogadni. :(
2014. márc. 21. 12:58
 5/17 anonim ***** válasza:
#3: a kompromisszumos kapcsolatokból lesznek a megcsalások, pont azért, mert találsz valakit, aki elég jó, együtt vagytok, stb, aztán jön valaki, aki jobb...
2014. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

akkor o nem neked valo volt. ennyi. majd jon valaki mas, aki elfogad olyannak, amilyen vagy. nyugi :)

egyebkent milyen vagy? miert erzed, hogy mas vagy, mint a tobbiek? ha gondolod, ird le, akar privatban is.

2014. márc. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én pont azért fogok egyedül maradni, mert nincs kapacitásom mással is foglalkozni. Nehezemre esik rávenni magam, hogy másokkal törődjek, a legtöbbek bánata vagy öröme nem foglalkoztat. Ettől függetlenül volt már kapcsolatom, de mindig csak az hiányzott, hogy valaki csodáljon, én pedig ezt nem viszonoztam.
2014. márc. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

5: talalkoztal mar olyan kapcsolattal, amiben mindenki azt csinalt amit akart es mukodott is? szerintem ilyen nem letezik. vagy el tudod fogadni a masikat, aki melletted van - es ez egy jo kapcsolat igy, vagy nem. ha el tudod fogadni, minden szep es jo, osszepasszoltok.

ha meg valami valtoztatnivalo akad, akkor azt meg tudjatok beszelni? lesz valtozas? ha igen, minden szep es jo.

de eljutsz egyaltalan addig, hogy megbeszeld a dolgokat? vagy csak a szonyeg ala soprod es egyszer csak besokallsz. aztan tovabballsz, mikozben lehet, hogy elszalasztottal egy ertekes embert, es csak beszelgetni kellett volna a gondokrol.

nincs azzal semmi baj, ha velemenykulonbseg van. nincs semmi baj a kompromisszumkotessel addig, amig nem kenyszer. hanem meg tudod tenni, mert a masik ember fontos szamodra. ha ez a resz akadozva megy, na akkor nem passzoltok ossze.

2014. márc. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#8: igen, találkoztam. Mivel a két ember eléggé hasonlított egymásra, ugyanazt akarták csinálni 99%-ban, és, mivel szeretik egymást, együtt csináltak mindent. Elég sok szar kapcsolatom volt, és a legutolsónál eldöntöttem, hogy inkább vagyok egyedül, mint hogy kompromisszumokat kössek.
2014. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
En ugy erzem. Mintha valami foldonkivuli lennek itt az emberek kozott, sokan kedvelnek se furcsanak tartanak ezrrt nem vagyok eleg jo senkinek, meg ok se nekem. 3-asnak igaza van mondjuk, de nekem mindig az a gond hogy mar tul sok kompromisszumot kene kotnom, szinte feladni a sajat szemelyisegemet. Annyit meg nem er egy kapcsolat sem.
2014. márc. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!