Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fájdalmat okoztam ma a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fájdalmat okoztam ma a szüleimnek azzal hogy nincs barátnőm? 16F

Figyelt kérdés
Anya és apa ma leültetett és megkérdezte hogy van e barátnőm. Azt mondtam nincs, erre szomorúan néztek. Utána elmondtam, hogy sose volt. Erre anya csak becsukta szemét, apa elkezdett sírni. Azt mondta mérgesen hogy takarodjak a szobámba és mocskosúl szégyeljem el magam. Amikor becsuktam azajtót hallottam hogy anya sír apa meg azt szajkozza hogy "Hol rontottuk el?" Most a szüleim szívébe döftem a szavaimmal?
2009. dec. 16. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem miért ekkora tragédia, hogy 16 évesen nincs barátnőd. Most mi kellene a szüleidnek? Ha egymás után váltásban cipelnéd haza a lányokat? Inkább legyen egy tartós kapcsolatod később, mint egy halom elcseszett egy éjszakás kalandod olyan nőkkel, akiknek a nevét se tudod pár nap múlva. Haladj a te tempódban, ne úgy ahogy a szüleid akarják! Nem nőhetsz fel gyorsabban, nem változhat a meggyőződésed egy nap alatt. Szerintem beszéld meg a szüleiddel ezt a dolgot. Mi az, hogy ezt számon kérik rajtad? Szerintem nekik kellene szégyellni magukat és nem neked. Egy egészséges, gondolom nem AIDS-es, nem tripperes, nem kiélt, nem kábítószerező és nem cigiző, hetero 16 éves fiú vagy. Mi kellene még egy szülőnek? Majd lesz barátnőd nem kell aggódni emiatt.
2009. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Én is pontosan ezt gondlom! Miért tragédia, hogy 16 évesen még nem jött össze?? És nem mellesleg próbálkozok udvarólni, de csak értelmes lányoknál, nem pedig ilyen "15 évesen megdugatom magam, kemény vagyok vazze" lányoknál... Szerintem ez is egy egészséges hozzáállás! És nem cigizek, drogozok, semmiféle káros szenvedélyem sincs! Talán beszélni kéne velük...?

2009. dec. 16. 20:36
 13/19 anonim ***** válasza:
95%
Az előző vagyok. Na akkor semmi probléma nincs veled. Azért mondtam, hogy beszélj velük, mert ne gondolják azt, hogy valami baj van veled és az gondolják elrontottak valamit. Gondolom nem huligánnak akartak nevelni :)
2009. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd sértésnek, de a szüleid NEMNORMÁLISAK! Akkor az enyéim akasszák föl magukat mert még nem volt komoly kapcsolatom?

20/f

2009. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de ezt csak úgy, semmi előzmény, semmi halvány ok...?

Ha soha nem utalt semmi arra, hogy meleg lennél, akkor a biza' a szüleidet gyorsan zárasd elmeintézetbe?

Mi a f**z ez? Van ilyen???

2009. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Kurpi urfi ***** válasza:
100%
Túl sok southpark... elvonokurát javaslok!
2009. dec. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem te kellesz a mai korod-beli lányoknak
2009. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én is itt szoptam be, h a mai korombeli lányoknak nem a "tiszta" fiúk jönnek be, hanem a drogos-piás-ápolatanok. Majd lassan rájönnek a csajok, h ez így hosszútávon nem működik.

És ha ilyen életet folytatsz, akkor egyszer még büszkék lesznek rád a szüleid

14/F

2009. dec. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Áááááá. Ez mekkora gáz már. Valaki biztos a szüleitek fülébe ültette a bogarat, hogy a pici fiuk meleg, vagy csak ennyire neurotikusak, nem tudom... Idióták mindenképpen. Az én szüleim nem reagáltak így, pedig én magam mondtam el nekik, hogy meleg vagyok. Nem mondom, hogy örültek, de nem viselkedtek ilyen gázosan. A legszívesebben azt mondanám, játssz rá még egy kicsit, hadd főjenek a saját levükben, ha már ennyire hülyék. Persze ez nem megoldás. Beszélj velük, kérdezd meg, hogy miből gondolják, hogy meleg vagy. Mondd meg, hogy nem szükségszerű, hogy valakinek 16 évesen barátnője legyen (én ismerek egy srácot, 20 évesen vesztette el a szüzességét, 21 évesen volt az első komoly barátnője). Mondd meg, hogy a lányokat szereted, csak még nem találtad meg a megfelelőt, válogatós vagy, vagy mittudomén.


Szomorú, hogy ennyire visszamaradott emberek élnek ebben az országban. :(

2009. dec. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!