Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki, hogy beleszere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy beleszerettem? Félek a valasztol.

Figyelt kérdés
Van egy fiu, decemberben eljott hozzam parszor,filmet neztunk es megcsokolt eleggé hosszu ideig..ez a dolog mar oleg regota huzodik,augusztusban majdnem osszejottunk csak az exbaratnoje miatt nem, aki az en baratnom is...egy iskolaba jarunk,egy busszal. Reggel mindig jon, mosolyog es koszont.megbeszeltuk,hogy ha lesz ideje eljon mint a multkor. Csak sajnos az edzesek miatt nincs ideje. . Mit kellene tennem? Lehet nalla eselyem?

2014. márc. 24. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
ha az eset után nem lépett valamit pár napon belül,akkor nem nagyon akar tőled sok mindent.
2014. márc. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hetvegente ir egy sms hogy : otthon vagy? De nemtudjuk ugy megoldani, vagy o nincs otthon vagy en. Penteken ugy szinten irt, hogy nincs e kedwem elmenni?
2014. márc. 24. 01:14
 3/4 Beviz Elek ***** válasza:
Én elmondjam Lillának?
2014. márc. 24. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

aha.

akkor viszont csak lépeget ő.

de hogyan lehet ennyire megoldhatatlan a találkozó?

nekem az a tapasztalatom,hogy a szerelmes lányokat lekötözni sem lehet,ha kell elszöknek,vagy azt hazudta este 10kor a szüleinek,hogy leviszi a szemetet,mert a ház előtt vártam.

ha meg ennyire bejön neked,akkor miért nem mész el vele,ha hív?

ez a része is értelmetlen.

2014. márc. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!