Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok is alszanak ruha nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is alszanak ruha nélkül?

Figyelt kérdés

fogalmam sem volt milyen témába írjam. Takaró az szóbajöhet. Tudjátok mit? Érdekel az is, hogy hány évesek vagytok és miben alszotok. Egy kis alvós ruha felmérés :)


Fiúk sokszor csak úgy natúrba vagy max egy boxer. Mondjuk télen én nem. De mi van a lányokkal?


2014. márc. 24. 01:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Rajtam mindig van valami, ha mást nem topp és bugyi. Bár most rövidnadrág és pulcsi ^^ 15/L
2014. márc. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én még télen is 1 szál bugyiban szoktam, mivel máshogy nem is tudnék, különben melegem lenne este:D
2014. márc. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Zokniban és nadrágban nem tudok aludni, általában bugyi+melltartó párosban szoktam, de azért mert sokszor van hogy reggel bejön valaki a családból amíg alszok és ha közben lerúgtam magamról a takarót és meztelenül alszok.... elég ciki lenne. De ha tehetem (pl barátommal) akkor inkább semmiben.
2014. márc. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%
Fúj, nők anyaszült meztelenül? Férfiként is minimum egy boxer van rajtam a higiénia miatt. Nőknél meg plusz amúgy is lehetnek mindenféle furcsa folyások,csepegő vizeletminták, nedvesebb helyzetek. Akkor minden nap lepedőt mosnak? Mert ha nem, az kb. olyan mintha több napig ugyanazzta az alsót hordanám. :S
2014. márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
88%
Meztelenül, néha bugyiban ... ;) 17/L
2014. márc. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A barátnőm sokszor alszik meztelenül még nélkülem is. Ő ilyen. Télen ha hideg van már szobában mert ugye fával fűtenek éjjel meg kialszik akkor felvesz egy pólót meg cicanadrágot, meg ha nálunk van akkor is hoz magával alvós cuccot hogy ha wc-re kell mennie akkor magára tudjon kapni valamit, fürdőköntöst nem szereti.

Ha együtt vagyunk mindig meztelenül alszunk, amikor havija van akkor felvesz max egy bugyit és ennyi.

Én is meztelenül alszom vele, de én nem nagyon szeretek egyedül meztelenül aludni akkor felveszek egy pólót meg egy lestrapált rövidnadrágot és ennyi.

2014. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mióta saját házban élünk, meztelenül alszok! Végre! A legjobb!

28N és két gyermekes anyuka

2014. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én nyáron alszok általában meztelenül,maximum bugyit veszek fel,hogy ha kisöcsém bejön reggel ébreszteni,ne sokkolódjon le teljesen,ha ki vagyok takarózva:D

De télen meg a virágos pizsinacimban,meg egy trikóban alszok.

Zoknit én nem szoktam felvenni,mert zavar.

2014. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

# 18/18


Szerintem kukkolni fog, nem lesokkolódni. Vagy cserélgetni fogja az osztálytársaival a nővéreikről készült képeket, bugyikat.


Készülj fel!

2014. márc. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nálunk volt az egyik ovitársa játszani,aki "szerelmes" belém. Nem tudom,hogy mit keresett a mosógépben,de megtalálta egy bennefelejtett mosott bugyimat,gondolom megkérdezte öcsémet,hogy kié,és utána odahozta nekem pirulva,hogy megtalálta:D Halálcuki volt:D


18as voltam

2014. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!