Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok is alszanak ruha nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is alszanak ruha nélkül?

Figyelt kérdés

fogalmam sem volt milyen témába írjam. Takaró az szóbajöhet. Tudjátok mit? Érdekel az is, hogy hány évesek vagytok és miben alszotok. Egy kis alvós ruha felmérés :)


Fiúk sokszor csak úgy natúrba vagy max egy boxer. Mondjuk télen én nem. De mi van a lányokkal?


2014. márc. 24. 01:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
19: szerintem eszméletlen beteg, ha valaki a saját nővérét kukkolja. Nekem is van bátyám, akivel van köztünk néhány év, kamasz koromban mégsem kukkoltam soha a saját bátyámat. Életemben nem láttam őt meztelenül és nem is érdekel. Az osztálytársak is szégyelljék magukat, ha valakivel a nővérét fotóztatják. De itt még ovisokról van szó, így tárgytalan a dolog, de én bízom benne, hogy a későbbiekben se lesz öcsike olyan aberrált, hogy a nővérét lesse bugyiban fekve.
2014. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
A lányok nagykabátba alszanak. Hogy lehet valaki ennyire begyepesedett.
2014. máj. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!