Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nézel ki? És a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézel ki? És a párod vagy aki tetszik hogy néz ki?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy az emberek mennyire magukhoz hasonló vagy éppen különböző külső tulajdonságokkal rendelkező embert választanak.

2014. márc. 24. 10:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Én:

Szőke, hosszú hajú, barna szemű, 176cm magas, sportos testalkatú. N


Ő:

Barna haj, kék szemek, 185 cm magas, sportos. F

2014. márc. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:-D

Én 29éves vagyok 158cm és 46 kg,a férjem 39 éves 175cmm és 90kg.Azt hiszem pont az ellentétem.

2014. márc. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ő:

Fekete rövid haj, (kicsit heterokrómiás) az egyik szeme zöld alapon barna, a másik barna alapon zöld. Olyan 182cm és átlagos, de izmos testalkat.


Én:

Hosszú barna haj, barna szem, 170cm és átlagos testalkat.

2014. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én (nő) 174 cm, 58 kg, vékony, fiatalos, divatos

Ő (férfi) 192 cm, 105 kg, fiatalos, divatos, sportos, de már kezd mackós lenni :)

Inkább a belső tulajdonságok számítanak. Természetünk nagyon különböző, ő nagyon határozott, magabiztos, nagyhangú, én gátlásosabb, nyugodtabb vagyok. Gondolkodásunk és értékrendünk viszont nagyon hasonló. Gondolom, ezért is vagyunk együtt.

2014. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ő: Hosszú barna egyenes hajú fufruval. Csinos alkatú.

én: félhosszú barna haj fufruval, régebben sportoltam, ez még ma is látszik, de már nem annyira mint régen. Az arcvonásaink szerintem nagyon hasonlóak.

2014. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!