Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Hogy "csábítson" el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy "csábítson" el titeket egy lány? Mi az amitől észreveszed alányt? Mit nézel meg először a lányon? Mitől tetszik meg nektek egy lány? (a korotokat is írjátok oda légyszíves)

Figyelt kérdés
Köszönöm
2010. okt. 3. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fúú régebben nagyon külsőségekre mentem(középsulis évek). Mindegy volt csak jól nézzen ki. Visszagondolva egy kettő miatt szégyenlem is magam. Manapság inkább a kisugárzás, a magabiztosság, illetve a céltudatosság ami fontos. Külsőre ami a legfontosabb, hogy ápolt legyen. Most szenvedek is emiatt, mert ilyen lányokat nem nagyon ismerek, nem is nagyon találok, illetve akit ismerek az meg nem akar közelíteni a régi úgymond életstílusom miatt. Nem kell félreérteni, csak talán kicsit gyerekes és szeleburdi voltam, ami még most is megvan kicsit:D. Most a meló lefoglal, bár már jó lenne valakit találni:)21/F
2010. okt. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%

Engem most éppen egy jó marhapörkölttel tudna elcsábítani bárki.

Ez nem vicc, sok fiúnál bejön.

De a lányok már nemigen tudnak főzni(sem)

2010. okt. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na ja.


A régi lányok úgy főztek mint az anyjuk, a mai lányok úgy isznak mint az apjuk!

2010. okt. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat..azért jöhetnek még :)
2010. okt. 3. 18:57
 5/10 félénk srác ***** válasza:
68%
az arcát nézem meg elöször utána a ruhályát.és ha tecik akkor oda megyek és elhivom randira nem érdekel hogy ha rühögnek de ö igent mond.12
2010. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ez nem igaz én tudok főzni ... az ilyen ritka de akkor is :D Amúgy mókás nézni , hogy mit néztek meg rajtunk leg először mert egy lány azt hiszi hogy csak a külsőség játszik
2010. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát alapból az arcát nézném meg, de ha pl kihangsúlyozza a mellét vagy miniszoknyában van, akkor valahogy ösztönösen arrafele téved a tekintetem. De leginkább azért az arca számít.

20f

2010. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A mai felszínes világban ha csábítani akar egy csaj, akkor a testéből kell minél többet megmutatnia. Szégyen, de így van. 18/F
2010. okt. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha feltűnő ruhában tuti észreveszik, amúgy akárki akármit ír , elöször mindig a külsőt nézik meg az emberek, akár nő akár férfi az illető,mivel a szemeinkkel nem láunk belülre, ez csak később derül ki. Bár érdekes,hogy sokan szeretik a miniszoknyát, pedig én pl gyakran hordok melegítőt (nem a tapadósat,hanem a lazábbakat) még is volt már érdekes esetem...........


A főzésről meg annyit,hogy én is nagyon szeretek és tudok is főzni,az más dolog,hogy ezt nem látni minden lányon, meg nincs ránk tetoválva.............

19L

Bár tény egyre többen értenek piásüveg profi forgatásához,meg a f**** megfogásához ,mint a fakanáléhoz

:D

2010. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az emberek arca rengeteget elmond a személyiségéről. Ha úgy tűnik, hogy a csaj egészséges személyiséggel bír, tehát nem túl kihívó az öltözete, és kedves az arca, látszik rajta, hogy nincs elszállva stb., akkor az nekem nagyon vonzó tud lenni. Persze a külső is fontos, de nem kell semmi extra, habár a formás fenék nálam óriási előny! :D

A csábítás kérdése a lányoknál nagyon egyszerű: szemkontaktus, dobálod a hajad, mosolyogsz. Kb ennyi.

26/f

2010. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!