Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk veletek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk veletek is megtörtént? /többi lent/

Figyelt kérdés
na szóval az úgy kezdődött,hogy tegnap este nehezen aludtam el és hallottam hogy a szüleim lekapcsolják a villanyt a szobájukban...èn meg mentem volna ki a fürdőbe és fura hangokat hallottam...a szüleim szexeltek és ezután furán éreztem magam,de ők nem tudják hogy mindent hallottam.ja és ez előtt pár nappal árkádban voltak és otthon megkértek h pakoljak ki a táskából.na és mittaláltam?egy csomag óvszert.arra lennék kiváncsi h történ e mással is ilyen és ha igen akkor mit éteztetek/ gondoltatok!lécci irjatok kort hogy mikor történt!hülye választól kíméljetek!előre is köszi:))
2014. márc. 24. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Hát nyilván ez a természet rendje, mindenkinek vannak igényei, még a szüleinknek is. Gondolom nem mondtam ezzel újdonságot.

Személy szerint nem éreztem semmit, "egészségükre" - ezt gondoltam.

2014. márc. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is hallottam őket párszor, sőt anyám vibrijét is zümmögni a fürdőben, amikor olykor korábban értem haza.

Semmit, vigyorogtam egyet, és ennyi :)

2014. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a vàlaszt:)14 leszek
2014. márc. 24. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb akkoriban, amikor én annyi lehettem mint te, hasonló helyzetben éreztem magam. Gondoltam hogy csinálnak ilyeneket, de hallani nem volt épp jó... olyan fura volt nekem is.

ha öregebb leszel majd nem fog érdekelni és nem is sürü az ilyen eset...

2014. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!