Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek folytassam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek folytassam? Higgyek nekik? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe körülbelül másfél éve - eddig reménytelenül - szerelmes vagyok. Oda vagyok azért, ahogy kinéz, gyönyörűek a szemei, hibátlan a bőre, magas, a teste isteni, egyszóval eléggé szép "példány". Belsőleg nagyon kedves, humoros, és ami még megfogott benne, hogy olyan titokzatos, olyan elérhetetlennek teszi magát, elolvadnék ha egyszer zavarba hozhatnám. Mindegy is.

Szóval ő egy jó haverom már egy jó ideje, de sosem mertem tenni azért, hogy ebből több legyen, mert vagy volt barátnője, vagy csak simán iszonyatosan féltem tőle valamiért. Így csak elfojtottam a vágyaimat iránta, csak képzelődtem róla, és csak élveztem a társaságát, mind testiséget meghagytam magamnak. :(

Viszont most szombaton volt egy érzelgősebb esténk, és egy pillanatban szorosan átöleltük egymást, alig bírtam elengedni őt, majd amikor elengedtem, én csókoltam meg őt (nem tudom, hogy merhettem ilyet csinálni, talán az alkohol, és nem bírtam ilyen közel lenni hozzá bármi több nélkül...). Ő csak nézett, aztán visszacsókolt, és annyira jó volt, hogy azóta is extázisban vagyok. Azt mondtam neki, szeretem, erre csak mosolygott és azt mondta, aranyos vagyok. Teljesen megbabonázott a tudat, hogy hozzáérhettem úgy... A többi haverunk szerint hagyjam őt, mert meg fog bántani, mert akármennyire is magabiztosan tűnik, bizonytalanabb, mint bárki. Volt egy borzalmas kapcsolata (két év, abból fél veszekedés és küzdés kb.), azóta érzelmileg nincs a topon, és hajlamos csak a szexre menni. Azt mondták, ha nem akarok sírni miatta, akkor szálljak le róla.

A kérdéseim:

Lányok! is mondták ezt, nekik mennyire lehet ilyenben hinni, ha vonzó pasi az illető?

Mit tennétek a helyemben? Mit csináljak? Keressem? :S Mi a véleményetek erről? Sosem voltam még ennyire belehabarodva senkibe! Bocs a regényért és köszi ha elolvastad!


2014. márc. 24. 16:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Én 18, a srác 20.
2014. márc. 24. 16:51
 2/2 anonim válasza:
esetleg beszélgess el vele komolyan...
2014. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!