Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam ott, vagy folytassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam ott, vagy folytassam vele?

Figyelt kérdés

Eléggé szorult helyzetbe kerültünk a barátnőmmel és én úgy döntöttem albérlet helyett jobb lehet, ha a pénzt egy saját lakrész kialakításába fektetjük náluk.


El is kezdtük, de mióta kiszolgáltatott helyzetben érez a barátnőm (itt van minden cuccom, stb) úgy érzem mintha rám lenne telepedve. Pl szólok neki valamiért és nem képes megtenni. Most pl a nála 3 évvel fiatalabb öccse kezdett el zenét üvöltetni abban a szobában, ahol ideiglenesen alszunk 3-an az anyjával.


Könyörögtem neki suttogva, hogy szóljon rá, nem képes rá, hogy ő nem akar veszekedést.

Én sem akarok veszekedést de ÉN abból indulok ki, hogy ha már most ennyire nem képes, ennyit nem tesz meg értem, akkor én minek fektessem be az életemet az ő kis fészkébe?


Van, hogy könyörögni kell már, hogy menjünk el valahova, ami nem feltétlen őt, hanem engem érdekel, szóval nem tudom.


Nem mondom, hogy szar a kapcsolat, de ha tényleg ilyen kiszámíthatatlan és makacs a barátnőm pokoli is lehet.


Szerinte most is én "csinálom a fesztivált" ezt is csak azért mondja, mert hallja, hogy gépelek. Szerintem ez annyira gyökér dolog, ez az egész. Hogy nem hogy nem fogja a pártomat, de még le is tol azért, hogy zavar valami. És arra, hogy közlöm vele, hogy ha ez így megy tovább megyek albérletbe nem az a válasz, hogy változtat és rászól az öccsére, hanem az, hogy elkezd mormolni ilyeneket, hogy "persze, nekem csak a kényelem kell mindig"


Szóval igen. Menekülni kéne amíg nem késő, jól érzem?


Vagy legyek kompromisszumos amíg nem készül el a saját lakrészünk?


Most igazából nekem még mindegy is lehetne, több pénzt nem fogok beleölni amennyibe az albérlet kerülne és még jól is alakulhat... de akkor is. Megalázom magam.


2014. márc. 5. 20:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Ja igen, ilyenkor ha probléma van mindig ő kezd el hisztizni, a múltkor annyira kiakadt, hogy betört egy ajtót. Csapkod, dobál. Én láncfűrésszel tudnék gyilkolni néha annyira felidegesítenek a dolgok de mégis higgadt maradok kívülről.


Az sem jó jel, ha a barátnőm megengedi magának ezeket a rohamokat.

2014. márc. 5. 20:43
 2/16 A kérdező kommentje:

"nem vagytok ti férfiak" "hisztis kisfiúk"

Ilyeneket mormol most is.

2014. márc. 5. 20:44
 3/16 A kérdező kommentje:

"mást nem tudtok"

mindezt tényleg azért, mert nekem cseszi az agyam, hogy 100 ezret fogok beleölni a felújítgatásba, ő meg arra nem képes, hogy szóljon az öccsének, hogy kapcsolja ki a zenét, vagy takarodjon be a szobájába.


Én így nem akarom ezt végigcsinálni.

2014. márc. 5. 20:45
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még most szállj ki ebből a kapcsolatból, a csajszi nem teljesen komplett. :)
2014. márc. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hagyjd ott, lenyugszik, hiányozni fogsz - visszamész - happy end
2014. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem olyan könnyű azért otthagyni.... főleg ilyenkor fizikailag, minden cuccom itt van és az anyagi helyzetemet is úgy egyensúlyoztam be, hogy egy biztos albérlet helyett a "közös" álom felé hajlott.


Az eredmény: itt lakom náluk, egy hét mire jön a pénzem és akkor mehet a civódás, hogy találjak biztos albérletet mert ennyi időt elbasztam.

2014. márc. 5. 20:54
 7/16 A kérdező kommentje:
Most megbeszéltük, hogy egyenlőre lekötöm a pénzem és nem adok bele a közösbe, aztán meglátjuk mi lesz.
2014. márc. 5. 20:55
 8/16 A kérdező kommentje:
Ha tényleg csak a pénzem kell neki, akkor most itt fog hagyni, ha nem, kivár, nem?
2014. márc. 5. 20:55
 9/16 A kérdező kommentje:

Tehát most pl azt sem tudom megtenni, hogy felveszem a kabátom aztán elhúzok pár napig. Egyszerűen rá vagyok utalva egy időre. Így pedig a konfliktusok is házon belül játszódnak le, nincs a harc, hogy elveszít.


Szerintem miután megvan a kis lakótere ki fog dobni mint egy kutyát, aztán még rámrivall, hogy fizessek neki amiért fél évig eltartott. vagy valami. aztán örülhetek ha nem veret agyon a haverjaival.

2014. márc. 5. 20:58
 10/16 anonim ***** válasza:
Menekülj, és vissza se nézz és ne légy elérhető neki.
2014. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!