Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg, vagy adjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg, vagy adjam a tudtára, hogy nekem többre van szükségem?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy párommal egy aktus kb 1Opercig tart, és igényelnék egy következő aktust,mert igazán nekem az első csak egy bemelegitő,felbolygat,de csúcsra nem tudok jutni.

19,L


2014. márc. 24. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
gyere át hozzám :)
2014. márc. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hàt kicsim:3szerintem célozgas rá,vagy várjál egykicsit amig fel töltödik aztán kezd el izgatni+ t,csak veszi a lapot ,ha nem akkor ülj a szájára..ezek után tuti veszi a lapot :D :D
2014. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 PearlDiver ***** válasza:

"Figyelj drágám, nekem többre van szükségem, mert 10 perc alatt nem tudok a csúcsra jutni. Kérlek, találjunk ki valamit együtt, hogy én is élvezhessem!"

Ez így hogy hangzik?

24,F

2014. márc. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit ide leírtál,kedves és normális hangnemben tálald neki.Ha fontos vagy számára,megért,és együtt kitaláltok valamit,hogyan lehetne jobbá tenni a szexet.
2014. márc. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Merci
2015. ápr. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!