Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy nekem több együtt töltött programra van szükségem? Távkapcsolatban vagyunk, ezzel nincs is gond.

Figyelt kérdés
Azonban, hogy a 2 napból, amit együtt tölthetnénk max. egyet van velem, és azt is elég nehezen, mert ha vmit kitalálok, hogy menjünk ide, oda, amoda, akkor az jön, hogy "nem tudom", "majd megbeszéljük", "majd meglátjuk", kérdezem, h ez mitől függ: 1. mennyi munkája lesz(az apjával sokat dolgoznak), 2. a haverjai terveznek-e vmit. Nagyon unom már, hogy második vagyok a sorban. A szülei nagyon szeretnek, de hol tart egy kapcsolat, ha egy közös nyaralás is hatalmas kérdés, mert hogy ő a haverjaival menne. Persze, mennék én is, de az mégse ugyanaz, és huszonévesen már inkább a pasimmal mennék kettesben. Igaz, tavaly voltunk együtt. Már a múltkor összevesztünk ezen, merthogy én tiltom őt a haverjaitól. Nem erről van szó. Mondom neki, hogy találkozzon a hét többi napján a többiekkel, amikor csak akar, nekem mindegy, erre az a válasz, h hát de dolgoznak, és fáradtak..... hát most én mit csináljak??? 22, l
2013. márc. 27. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy miondd meg neki ahogy ide leírtad.ezt nem lehet másképpen mondani. Mondd neki hogy te vele vagy együtt, neked egy napnál többre van szükséged. Ha fontos neki hogy mit gondolsz, akkor valahogy meg fogja oldani hogy tudjatok többet együtt lenni :) Persze az is élehet amúgy, hogy nicns kedve eljárkálni, lehet hogy csak veled akar lenni otthon pl. Erre is kérdezz rá :)
2013. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
végülis nyáron nyilván többet szoktunk együtt lenni. meg volt már h azt hazudta a haverjainak, h reggel korán kel, h azok előbb elmenjenek, és h szexelhessünk:) ami persze, nekem sem utolsó szempont:) elmondtam neki, de azt tudja csak mondani, h nagyon fontosak ők neki, mert egy időben nem volt senkije se, és h nem tudja jól beosztani az idejét, de ennél tovább nem szoktunk jutni..
2013. márc. 27. 18:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok


NNa látod. AKkor egyszerűáen megmondod neki hogy neked több kell, és szakítson rád időt, és akkor biztosan meg fogja tenni :)

2013. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszéljétek meg, ültesd le és mondd el neki, hogy na ez meg ez van! S ez meg ez nem jó neked, ezen változtass!


Hasonló a helyzet amúgy nálunk is. A barátom 21 és nagyon fontosak neki a haverok. Ami nálam sem baj amíg be nem dobja hogy az amúgy 2 napos talinkból (szintén távkapcsolatban vagyunk) lefarag (gyakorta) a haverok miatt. Akkor aztán elbeszélgetnék vele, hogy hogy is állunk. Még ilyen nem fordult elő, mert még nem volt meleg és nem tudtak elmenni furikázni, de már felvezette finoman, hogy akar ilyet. Majd akkor lehet lesznek gondok. De remélem nem.

2013. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
furikázni? most ezt nem értem:)
2013. márc. 27. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!