Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít nektek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít nektek hogy mi a párotok munkája?

Figyelt kérdés

tőlem függetlenül most.

ha pl a párod : "a buta emberek számára alantasabb munkát végezne" pl kukás,útépítő,gyári munkás,közmunkás,vagy pl sztíptiztáncos mit szólnátok ? zavarna igen-nem ? miért miért nem ? stb stb



2014. márc. 25. 00:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár jómagam jelen pillanatban "vezető" vagyok, nem zavarna, ha a párom akár kétkezi munkás lenne (vagy, mivel nőről van szó, így legyen mondjuk irodai alkalmazott, vagy takarítónő). De ha sztriptíztáncos lenne, az azért zavarna.
2014. márc. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leszarom. Tőlem akár árulhat robbanóanyagot vagy LSD-t is egy radikális hippibandának, amíg úgy szeret ahogy én őt.
2014. márc. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfiakat alapvetően nem zavarja ez. Szívesen vannak alacsonyabb társadalmi osztályból jövő, vagy az övékéhez képest kevésbé jól fizető, kevésbé megbecsült munkát végző nővel. Sőt, úgy mondom hogy egyáltalán nem érdekli a férfiak többségét. Lehet tanárnő, recepciós, pincérnő, orvos, titkárnő, XY-menedzser, varrónő. Lehet miniszterelnök, de lehet gyufaárus lány is.


A nőket érdekli. De ezt nem rosszallva mondom. A nők tök mások mint a férfiak.

De ez nem felszínesség, vagy hasonló ostobaság, amit sokan mondanak. A férfiakat meg a jó segg/mell és a szép arc izgatja. A nőket annyira izgatja a partnerük státusza (főleg hosszú távú kapcsolatokban), amennyire mondjuk a férfiakat a nőjük kinézete.


Példa:

1. Egy partin találkozik két, egymást rég nem látott férfi ismerős. Mindketten a feleségükkel vannak. Mi az első, amit megnéznek? Hogy mennyire jól néz ki a másik felesége. Hogy mennyire jó nőt sikerült szereznie.

2. Egy partin találkozik két, egymást rég nem látott nő ismerős. Mindketten a férjükkel vannak. Mi az első, amit megnéznek? Hogy mennyire jó státuszú a másik férje. Hogy mennyire jó "partit" sikerült a másiknak szereznie.


Röviden: Láttam már gazdag vállalkozót bolti eladónővel járni, de nem láttam még ügyvédnőt segédmunkással járni.

2014. márc. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Frigg ***** válasza:
100%

Engem nem foglalkoztatott megismerkedésünkkor, hogy a páromnak (már a férjem) mi a foglalkozása.

Több szakmája is van, többfélét is dolgozott.

Útépítés/aszfaltozás (kb. 10-11 évet, mondjuk én ezt azért nem nevezném "alantas" munkának), hegesztés (2 évet), jelenleg egy nagy bevásárlóközpont raktárépületében dolgozik. Nálam sosem volt szempont a pénz párválasztásnál, ha végzek az egyetemmel én sem fogok milliókat keresni (szociális szférában szeretnék majd elhelyezkedni).

Szóval embere válogatja, valakit zavar, valakit nem.


23/N

2014. márc. 25. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyári munkás miért alantas munka? Mert meg kell fogni 2 kézzel valamit, és dolgozni kell vele? Nekem logisztikai végzettségem van, nyelvvizsgával, mégis egy gyárban dolgozom, soron, de szeretem ezt csinálni, és ha valaki ez alapján utasítana el, akkor sztem neki kell kényelmetlenül éreznie magát emiatt, nem nekem.

Plusz azért tegyük hozzá, h gyári munkásként megkeresem nettóban a havi 110-et, nyáron többet, egy műszakban, hétfőtől péntekig. Nem egy álomfizetés, de nagyon sok ennél kevesebbet fizető munka van.

A konkrét kérdésre válaszolva: Engem nem zavarna, ha a bnőm még ennél is kevesebbet keresne. Nem ezen múlik egy kapcsolat. Ha mégis, akkor ott már baj van.

2014. márc. 25. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista vagyok és nem nagyon érdekel, hogy a párom mit dolgozik, csak legyen értelmes. 23/N
2014. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos "állások", amik nálam kizáró okot jelentenének:

- szexuális szolgáltatást nyújtó (féltékeny lennék)

- patológus (én is csak egy átlagos test lennék neki, mint a munkában)

- tolvaj / rabló

- maffia tag

- főállású kisebbségi

- rendőr

- telemarketinges


Azt sem szeretném, ha olyan munkája lenne, amiben sokat kell utaznia úgy, hogy nem látom hetekig.


De előnyben részesítem, ha olyan munkát csinál, amire büszke tud lenni. Mert azt jelenti, hogy nem hozza haza a feszültséget. És ez sokkal több időt ad az egymással való foglalkozásra, mintsem a napközbeni sérelmek orvoslására.

2014. márc. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Vannak bizonyos "állások", amik nálam kizáró okot jelentenének:

- szexuális szolgáltatást nyújtó (féltékeny lennék)

- patológus (én is csak egy átlagos test lennék neki, mint a munkában)

- tolvaj / rabló

- maffia tag

- főállású kisebbségi

- rendőr

- telemarketinges


Megkérdezhetném tőled hogy a rendőri állás miért kizáró ok nálad?

2014. márc. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!