Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok, ha a párotok a...

Mit szóltok, ha a párotok a munkája miatt nem foglalkozik veletek?

Figyelt kérdés
Nálunk abból van konfliktus, hogy a párom utakat szervez, és én is el szoktam menni, de olyankor ő nem tud velem foglalkozni. (Ő a ffi.) Én úgy érzem, azért figyelhetne rám többet, éreztethetné jobban, hogy összetartozunk, de mintha olyankor képtelen lenne rá. Ez sokszor okoz fájdalmat. Nálatok hogy van?
2009. júl. 6. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hehe tőlem az én feleségem pont ezért ment el mert nem figyeltem rá, de szerencsére még időben változtattam. Mostmár nem viszem haza a munkát, bent megcsinálom, otthon az övé vagyok. És ez így tökéletes.
2009. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Te dolgozol? Ha nem, a kérdés tárgytalan és jogtalan!
2009. júl. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Dolgozom.
2009. júl. 6. 16:06
 4/15 A kérdező kommentje:

Az első hozzászólónak gratulálok a változtatáshoz!


De nem arról van szó, hogy amikor otthon vagyok, hanem mikor az úton ott vagyok. Olyankor képtelen rám figyelni.

2009. júl. 6. 16:08
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van, figyelhetne rád többet. vagy ha nem tud rád figyelni, mondja azt hogy NE menj el vele.


Nálunk detto ugyanez van. :S Csak mi nem lakunk még együtt.

2009. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

szerintem a munkáj alatta a munkájáre kell koncentrálnia és nem rád, bocsi.


te mire koncentrálsz munka közben?

2009. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok: Ja munkában más a helyzet. Nem egy helyen dolgozunk, de napközben 1x-2x felhívom vagy ő engem, meg sok sms-ben kifejtjük egymásnak, hogy mennyire hiányzik, és mi lenne ha.... :-) De én sem tudnék rá koncentrálni a munkaidőmben, munkaidőben munka van, persze ott lehet, kap néha egy csókot, de ennyi. Azonban ahogy vége, csak az övé vagyok.
2009. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy Te is el tudsz menni egy-egy ilyen útra. Mivel ez nem a Ti privát utatok, ezért nem várhatod el, hogy ajnározzon. Ez a munkája és ezért kapja a fizetését, így elsősorban a résztvevőkre kell figyelnie. Ha én ott lennék, nekem furcsa lenne, hogy a szervező a munkája közben enyeleg a párjával. Mindennek megvan a helye és az ideje, ha annyira zavar, akkor inkább ne menj el és nem lesz konfliktus. Előbb utóbb a párod megelégeli a nyavajgást és Ő fogja kérni, hogy ne menj vele ezekre az utakra. Féltékeny vagy esetleg a többi hölgyre, mert valahol ez jön le nekem. A munkát mindig külön kell választani a magánélettől, mi nem is hívogatjuk egymást napközben, otthon pedig amikor együtt vagyunk, megszünik a külvilág:)
2009. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem az a normális, ha a férjem amíg dolgozik a munkájára koncentrál 100%-ig! Nekem ács a férjem, képzeld el milyen lenne,ha elmennék vele hajnalban...ő figyel az embereire, halad a munkában én meg állandóan mögötte lennék és simogatnám, vagy beszélgetni akarnék vele.....azt hiszem ebédidőben hazahozna :P

Vagy ne menj el az utazásokra, vagy vidd egy barátnődet és vele beszélgess. Este meg a férjeddel kettecskén lehettek!

2009. júl. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen mindennapos dolog. Nálunk is ha a párom sokat dolgozik, vagy van valami projekt, van hogy hetekig nem jut egymásra időnk, illetve feszült, nincs türelme hozzám.

Én már megszoktam, hgy ilyenkor mégjobban kell öt tolerálnom, hiszen nem arról van szó hogy nem szeret, hanem inkább hogy a legtöbb férfi ilyenkor 100%-ig a munkájára koncentrál és képtelenek megosztani a figyelmüket.

Ettől függetlenül nyugodtan beszéld meg ezt vele, meg fogja érteni hidd el, mégha érdemben nem is fog tudni változtatni rajta, mert szerointem ők iogy működnek. :)

Esetleg kompenzálhatja amikor már kevesebb a munka azt hogy ennyire elhanyagolt. :)

2009. júl. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!